Деловитая• 24 июня 2023
Дуже схудла на ГВ і не набираю вагу
Перед вагітністю була 60 кг при зрості 176 і то це я була худенька, впринципі я ніколи не була з зайвою вагою
Зараз мене 53, ноги і руки як ниточки)
Їм дуже добре і багато. Не розумію чого я так схудла і не набираю, почуваю себе добре. На вулиці літо, а мені соромно штани знімати, бо виглядаю жахливо. Плюс волосся почало лізти комками, хоча і п´ю вітаміни для годуючих мам, це мене дуже хвилює.
Дитині зараз п´ять місяців, виключно на ГВ. Молока хватає і завершувати ГВ не збираюся до року. Ну мій зовнішній вигляд дуже не подобається мені. Хочу почути як було у вас. Чі це ГВ так впливає чі можливо причина в чомусь іншому? Можливо потрібно звернутися до лікаря?
Зараз мене 53, ноги і руки як ниточки)
муха в кедах• 24 июня 2023
Так, ГВ впливає іаискажуж організм. Я завершила і повернулася до нормального стану
Кудлата хмаринка• 24 июня 2023
На гв у меня так было. Но я ела плохо, почти не ела толком, на диете была. Думала, что так надо, чтоб ребенку нп навредить. Плюс усталость, недосып. Во мне не было и 50 кг. При 169. Ничего, наверстала потом до за 70 так.
Парова машина• 24 июня 2023
Вы ведьма какая-то. Я начала худеть только когда закончила ГВ. А до этого только толстела, хотя никакого особого изменения в питании не было. Волосы лезут те, которые наросли во время беременности. Тк гормон какой-то заставляет волосы во время беременности не выпадать. А после родов всё возвращается на свои места, гормон этот уходит и молодым мамам кажется что волосы вылазят.
Просто каралева• 24 июня 2023
Так, у мене було. Виявилося, що проблеми з щитовидкою. Вона часто виходить з ладу після вагітності.
Деловитая
• 24 июня 2023
Ответ дляПарова машина
Жах))
А я так раділа
У мене за вагітність така шевелюра наросла плюс волосся не обламувалось.
А тут тобі на, уже три волосини знову на голові
А я так раділа
Парова машина• 24 июня 2023
Ответ дляДеловитая
Жах))
А я так раділа
У всех нарастает:)) но не переживайте, просто будет как было. Если лысин очевидных нет то это нормально
Natal_ka91• 24 июня 2023
Швидше за все так. Наскільки я пам´ятаю, на ГВ витрачається приблизно додатково 500 калорій на добу. Волосся теж випадало шалено в перші 3 місяців після пологів, це якось з гормонами зв´язано.
В танке• 24 июня 2023
Те що випадає волосся скоріш за все нормально. Після родів майже у всіх випадає впродовж року те, що не випало через гормони у вагітність.
Коренная киевлянка• 24 июня 2023
Якщо Ви себе в цілому добре почуваєте, то це дійсно через ГВ. Я на ньому важила 42 кг при зрості 158 см (до вагітності було 45). А після ГВ за 2 місяці 5 кг набрала одразу
З понеділка на дієті• 24 июня 2023
Да гв причиной, согласна . У меня рост 160 и до Б была 52-54, стала 45. Ешьте нормально сбалансированно, старайтесь отдыхать и витамины пейте, проверьте анемию (гемогл и ферритин). Закончила и стала 50+
Хочу барабульки• 24 июня 2023
с первым ребёнком ела очень мало вес был свой ,как до беременности. Со вторым ,я не ела , жрала и при этом худела рост 161см была 50кг , прям страшная на фото ,сейчас вижу. Дочке почти три вес вернулся , теперь очень трудно не жрать.....
СамавиховуюКота• 25 июня 2023
Я навпаки не можу скинути на гв, поки не закінчу, набираю десь 6-8 кг, знаю дівчат як ви. Тобто це особливості організму, хтось худне, хтось набирає вагу.
Перевірте щитовидку- атпо і панель щитовидної, а ще феритин, бо на гв може бути дефіцит заліза, волосся на це реагує.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 июня 2023
Я на гв тоже очень похудела...но я кайфовала, потому что сама такого веса достичь не могла(
Но, после того, как гв закончила - вес вернулся даже с плюсом((( и сбросить не могу
Деловитая
• 26 июня 2023
Ответ дляХочу барабульки
Якщо ви при зрості 161 і 50 кг були страшні, то уявіть яка я красотка, 176 і 53 кг
Хочу барабульки• 27 июня 2023
Ответ дляДеловитая
171см мій зріст