Ліплю вареники• 24 июня 2023

Зняти кімнату в Кракові на день: зранку приїхати, вечером виїхати.

Може хтось підкаже чи реально зняти кімнату в Кракові на день, приблизно на 6-7 годин. Треба приблизно з 10 години ранку до 17 год десь перебути.
автор Ліплю вареники • 24 июня 2023
Ясно. Значить будуть парки-вокзали. Всім хорошого вечора.

Перша леді колгоспу• 24 июня 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Їде донька з мамою. Старшого віку. Нічний переїзд. Хотілось би трохи відпочити перед перельотом.
Едьте за день , спокойно отдохнете сутки
Дюйм оф о4ка• 24 июня 2023
Автор погодинно в Польщі ніхто не здає,це ж не Україна.
ГейСюда• 24 июня 2023
Гарна ідея приїхати за день . Тим більше завжди важко спрогнозувати затримки на кордонах . Відпочинете, приймете душ , прогуляєтеся містом . Після сніданку зʼїдете і будете планувати, як вчасно добратися до аеропорту
ТочноБудет• 25 июня 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Працює донька. Зняти на пару годин. Сутки понятно як. В нас виходить кусочок одної доби і кусочок наступної.
Або читайте правильно, або не умнічайте.
Маю надію може хтось має приватні контакти. Чи може є десь така послуга. В нас же є що здають погодинно.
проституткам у нас сдают. надеючь, поработать дочери надо иначе.
и не хамите людям. вы определиться не можете, что вам надо то 6-7 часов, то пару годын. то поработать, то отдохнуть перед вылетом. а уже возмущаетесь.