Ждушечка• 24 июня 2023

Чи буде долар 40+?

От як так угадати,потрібно здійснити покупку.Чи чекати осені /зими.Яка вірогідність стрибку? На форуми мінфіну і фінансів не посилайте,дякую)
А я с Рио-де-Житомира!• 24 июня 2023
Будет и 100+, вопрос только когда

Скокмоно - стокнуно• 24 июня 2023
Якщо долар буде сорок плюс, то й ваша покупка в гривневому еквіваленті буде набагато дорожчою.
автор Ждушечка • 24 июня 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Будет и 100+, вопрос только когда
Интересует конец лета,осень
автор Ждушечка • 24 июня 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Так,з цим згодна.
А я с Рио-де-Житомира!• 24 июня 2023
Ответ дляЖдушечка
Интересует конец лета,осень
Та кто его знает автор, тут не знаешь проснешься ли завтра....а сколько он сейчас?
Скокмоно - стокнуно• 24 июня 2023
Ответ дляЖдушечка
Так,з цим згодна.
Ви напишіть приблизно, що саме плануєте купити -- нерухомість чи техніку тощо?
Помогалочка• 24 июня 2023
Осенью пойдет в рост,но насколько хз

автор Ждушечка • 24 июня 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Нерухомість
Скокмоно - стокнуно• 24 июня 2023
Ответ дляЖдушечка
Нерухомість
Купуйте вже. Якщо є змога. Якщо не вистачає грошей -- позичайте.
автор Ждушечка • 24 июня 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Так,є тенденція до здорожчання,що дивує!!!!Прильоти,неспокій в столиці і області,а ціни.....
Скокмоно - стокнуно• 24 июня 2023
Ответ дляЖдушечка
Я вам скажу впевнено -- при будь-якому сценарії подій ціни просідати не будуть. Якщо є хоча б половина суми, достатньої для купівлі того, що ви хочете, то купуйте вже. Потім переконаєтеся, що я була права. Сама гарячково наскрібаю кошти на купівлю ще одної нерухомості) Минулого літа купили будинок, не в столиці, але в нас на Заході вже майже столичні ціни) Тепер інтуїтивно відчуваю, що треба вкласти вільну копійчину саме в нерухомість -- це хоч якась гарантія на майбутнє. І не факт, що долар теж не знеціниться -- тому краще купувати саме зараз.
Манкоголік• 24 июня 2023
Это немного сложный вопрос, вроде как по новой программе МВФ должны отказаться от фиксированного курса... С другой стороны говорят что не будут
Чтооооооооооо?• 24 июня 2023
Трохи не по темі, сьогодні вранці у кількох обмінниках бачу курс покупки 35, офігеваю. Потім запитую продавця, що з курсом, вона така - покажіть купюри. Показую, купюри новенькі, вона міняє по 36,9, видає чек. Виявляється, їх же змусили приймати старі купюри зразка 96 року, от оф курс і прописують для старих купюр, щоб люди, які іх здають, не бухтіли.
Бла бла бла• 25 июня 2023
С июля 100% пойдет в рост
Ясамаякрасивая)• 25 июня 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Будет и 100+, вопрос только когда
На рашке по 90
Мастер Пис• 25 июня 2023
Ответ дляЖдушечка
Нерухомість
Тут лучше гадать выстоит ли та недвижимость
ГейТуда• 25 июня 2023
Мене теж, автор, цікавить таке питання. Бо мушу брати в кредит дещо або ж позичити у знайомих готівку в доларах. Тому не знаю.
Прагматик флегма• 25 июня 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
А где брать вторую половину?