Дай подивлюся• 25 июня 2023
Подарунок на народження дитини
Доброго дня, прошу допомогти мені обрати подарунок дочці (невістці) на народження дитини. Хочеться якийсь пам´ятний на народження онуки.. Колись мої свекор та свекруха подарували мені годинник. Він і досі є у мене. У роздумі до золотих сережок. Якщо згодні, то на які звернути увагу. Може ще щось порадите?
КучМала• 25 июня 2023
Золоті сережки чудовий подарунок.
Згадайте,які вона носить і щось схоже підберіть. Чи запитайте сина
Бо вам зараз тут нарадять.
Пьяная вишня• 25 июня 2023
Автор,якщо чітко не знаєте яка саме прикраса подобається невістці, то купувати її не треба. Не вгадаєте, і вона ляже пилитися роками.
Якщо хочете саме прикрасу, то краще подарувати сертифікат ювелірний
Квітка папороті• 25 июня 2023
Сережки гарной подарунок
Та й сертифікат також
Годинник здається зараз ніхто не носить, в мене дві пари є. Два роки не надягала
Та й сертифікат також
Котомафия• 25 июня 2023
Ну можна і сережки але краще сертифікат
Годинник не уявляю як би я зраділа такому подарунку
Королева Сарказма• 25 июня 2023
Я би або дарувала сертифікат, або спитала би конкретно, яку саме прикрасу хочеться і дарувала би її, бо смаки у всіх різні.
Аноним НаВсеГда• 25 июня 2023
Я носила очень долго браслет с детьми, на нем была гравировка из дней рождений
Очень его любила)
Вакцениро Вона• 25 июня 2023
мне свекровь подарила кольцо актикварное золотое. в свое время ей подарила его ее свекровь.