Мизимец• 25 июня 2023

Виділення

Підкажіть,в кого був такий досвід.
Тест перший це останнє фото,а перше фото це сьогодні.
Останні незахищений ПА був перед самими КД,які не почались бо пішла затримка.
Було 8-10 днів затримки,потім пішли коричневі виділення день,а після згустки невеликі бордові і такі виділення як критичні,але коли лежу їх немає,тільки після туалету .
Низ живота спазмується як при тонусі.
Приймаю Утрожестан, Віданол,магній В6,Вібуркол іноді ставлю.
Завтра на хгч,а результат аж у четвер і потім УЗД.
Скажіть,може у когось таке було,що якщо ПА був перед самими КД,то перший місяць вагітності вони йдуть як звичайно,а далі вже затримка?
Viktiriia-ec46• 29 июня 2023
Ответ дляМизимец
Саме головне,що я не відчуваю що щось не так,нічого не болить,все як завжди.
якщо не болить, то добре) бережіть себе, не перенапружуйтесь і не хвилюйтесь)
автор Мизимец • 29 июня 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
на узд видно плідне яйце від 1000 мМО, в мене десь в 800 було видно. тримаймося! а ваші виділення припинились вже?
Як я зрозуміла позаматкова теж важко з таким хгл побачити,лікар каже що вона прогресує з 3-8 тижнів
Viktiriia-ec46• 29 июня 2023
Ответ дляМизимец
в минулому році лежала з дівчинкою в лікарні, позаматкова, пізня овуляція. хгл був 50. з симптомів-втрачала свідомість, повітря було мало і трошки тошнило. давали їй ліки, щоб зародок сам розсмоктався, лежала-не вставала 3 тижні. хгл падав дуже повільно, впав до 14 од. за три тижні. зробили операцію, видалили трубу(
автор Мизимец • 29 июня 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
У мене немає ніяких ’дивних’ симптомів чи ще чогось.І думаю,якби ж позаматкова то він би впав,а не піднявся.
Viktiriia-ec46• 29 июня 2023
Ответ дляМизимец
а ви писали, що груди +10 кг кожна. в мене також так було. хоч це є?
автор Мизимец • 29 июня 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
Дивних я мала на увазі тривожних,щоб щось боліло.
А груди болять,іноді тягне низ живота,але не дуже і поперек болить теж іноді.
Сонливість є, часом роздратованість і сльози без причини)
автор Мизимец • 29 июня 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
Ще в туалет бігаю кожні пів години.
Ходжу і думаю:ну невже б я нічого не відчувала,якби це була позаматкова?
Лікаря вже замучила)
Каже:не дивись ти на ті таблиці,ти не знаєш терміну точного,рано дуже,в кожного хгл росте індивідуально,тут важлива динаміка і те що він росте,а не падає...
Viktiriia-ec46• 29 июня 2023
Ответ дляМизимец
Ще в туалет бігаю кожні пів години.
Лікаря вже замучила)
та все у вас гаразд! також бігала в туалет часто, що не характерно для мене взагалі) якраз це було рік тому(((((( раніше про ці хгл, амг ніхто і не знав, якось вагітніли і дітей народжували)
автор Мизимец • 29 июня 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
Та отож,все через мою мегазацікавленість)
Жила б собі до затримки в липні та і все,а так тепер бігатиму на ті хгл поки 800-1000 не побачу ,потім бігатиму на УЗД)))
Viktiriia-ec46• 29 июня 2023
Ответ дляМизимец
в мене теж мегазацікавленість призвела до того, що виявила в себе біохімічну вагітніст) в мене агресивне пмс, всі ознаки як на вагітність. зараз теж таке саме. сиджу і ще дуже живіт розпирає, ніби там шарік. якщо я зачаття відбулось, то це тільки 3 дні. що це... і чого це... тягне живіт , ще напружені яїчники, два дні підташнює. мене це з*їдає. бо я надіюсь вже три місяці що це воно(
автор Мизимец • 29 июня 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
У мене вчора низ живота наче насосом накачали,здуття страшне.
Ще сьогодні печія додалась...
Бажаю вам побачити = від всього серця.
Сьогодні до речі тест такий .
Viktiriia-ec46• 29 июня 2023
Ответ дляМизимец
Ще сьогодні печія додалась...
Бажаю вам побачити = від всього серця.
Сьогодні до речі тест такий .
по тестам-темнішає?
автор Мизимец • 29 июня 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
по тестам-темнішає?
Якщо брати вранішні то так наче.
Якщо рівняти з тими що були 5-6 днів тому то набагато.
Лікар каже забудь ти про ті тести,чекай хгл 1000)
Але куди ж там)
автор Мизимец • 29 июня 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
по тестам-темнішає?
Ось так було раніше
автор Мизимец • 29 июня 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
по тестам-темнішає?
А так крайні дні
автор Мизимец • 29 июня 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
Я от що ще думаю.
Я 2 рази здавала хгл загальний.
Тепер я точно знаю що вагітність є.
То може тепер здати кількісний хгл?
автор Мизимец • 30 июня 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
по тестам-темнішає?
Сьогодні ще темніший,знов здала хгл...
Viktiriia-ec46• 30 июня 2023
Ответ дляМизимец
Сьогодні ще темніший,знов здала хгл...
добрий ранок, знайшла в хмарному сховищі фото своїх тестів(їх було тільки 2)-десь такі приблизно, як у вас араз. тоді в мене хгл було 430. вагітність є, безперечно. а те, що у вас була кровотеча-це моде бути і імплатантація+ще пізня овуляція і трошки місячні пішли. я за вас рада! на узд коли?
автор Мизимец • 30 июня 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
На узд сказали не йти поки хгл не буде 800-1000 бо не видно буде ще ні позаматкова ні звичайну вагітність...
Чекаю,в 19.00 десь будуть результати сьогоднішні.
Заріклась:якщо хгл сьогодні не знизило,а піднялось,тиждень нічого не робити взагалі,бо з розуму зійду і чоловіка зведу.
Він на війні,теж дуже хвилюється...
Viktiriia-ec46• 30 июня 2023
Ответ дляМизимец
Він на війні,теж дуже хвилюється...
ну, тоді чекайте) гарних новин вам!
автор Мизимец • 30 июня 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
ну, тоді чекайте) гарних новин вам!
Дякую.
І вам всього найкращого.
Сподіваюсь , сьогодні підвищиться рівень 🙏🙏🙏
Viktiriia-ec46• 03 июля 2023
Ответ дляМизимец
Дякую.
І вам всього найкращого.
доброго ранку! як ви?