Надежда наш компас• 25 июня 2023
Мама змагається зі свекрухою у їжі. У кого ще так?
Ну от я щось похвалю, що куштувала у свекрухи. Все, образа і таке їдке типу, не має там нічого особливого, я краще роблю. Чи буде казати, що вона там вміє, ми все те саме готуєм.
Якщо їдем всі разом в гості, то обов´язково щось в лоток з собою візьме, щоб показати, що і вона вміє смачно готувати. Бо так колись мені і сказала, хай побачать, що і я вмію.
От нащо це?
Мамі 61 рік.
От нащо це?
Мамі 61 рік.