Блакитне небо• 25 июня 2023
Подушка для вагітних
Питання до тих, хто купляв😌 Дівчата, який розмір обирали і чи вартує вона того? Дійсно з нею аж настільки легше?
Пригощаю кашею• 25 июня 2023
Так , дуже зручно, розміру не пам´ятаю, потім ще купувала меншу для годування, теж незамінна річ
Блакитне небо
• 25 июня 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Я от думаю, 120, 150 чи 170? Мені здається в повний зріст то перебор
а може й ні)
Весёлая морковка• 25 июня 2023
Подушка для вагітних, подушка для місячних, подушка для сексу, подушка для музики, подушка для літа, подушка для подушки. Ще що придумають? Тупо развод, автор, ви ведетеся на разводняк
Кусачая Я• 25 июня 2023
Для меня оказалась абсолютно бесполезной, та что длинная и огромная. Для кормления покупала небольшую и очень туго набитую, вот она классная.
И ещё в беременность покупала маленькую подушку между ног клала и спала, когда начали расходиться и болеть по ночам тазовые кости
Весёлая морковка• 25 июня 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Да, намного легче спине
У меня подковой на все тело была
Как же многие без этих подушек живут?
Блакитне небо
• 25 июня 2023
Ответ дляВесёлая морковка
А вам шо?) Це ж не якась послуга, яку не можна пощупати. Я і питаю відгуки у тих, хто користувався, а не аби поговорити
Багиня• 25 июня 2023
Шикарная штука.
Была у меня в форме подковы, потом малой спал в ней, боялась придавить во сне, у него там было гнездышко такое
Однозначная• 25 июня 2023
Годувати мені з нею було не зручно, я на ній спала, але в мене живіт був дуже гострий, ззаду взагалі не було видно, що вагітна, коли лягала на бік, то ніби пустота під животом була, подушка рятувала. З другою вагітністю живіт розплився і вже було не зручно взагалі.
Спробуйте підкласти собі звичайні подушки під бік спочатку, будете знати чи зайде вам. Мені чоловік її купив і приніс, коли пару ночей без подушки поспав, бо я її під живіт підкладала.
язззззь!!!• 25 июня 2023
У меня была не подковой, а просто длинная колбаса с гранулками белыми как в подушках обычных, игрушках. Она Мега удобная была- я ее крутила, мяла, подтыкала как хотела, а потом очень удобно было кормить на ней, у меня двойня, я кормила их одновременно, эта подушка была просто мое спасение
КАПСЛОЧНИЦА• 25 июня 2023
Ответ дляБлакитне небо
Я 170
В мене була 160 см, я 170, мені було удобно
Блакитне небо
• 25 июня 2023
Ответ дляязззззь!!!
Про таку ковбаску теж думала, що її зручно крутити. В мене ще не дуже помітний живіт, але на животі вже не поспиш, боляче. Подушка між ніг наче трохи і рятує, але так не зручно її тягати під ковдрою з боку на бік)
язззззь!!!• 25 июня 2023
Ответ дляБлакитне небо
Вот эта колбаска тем удобна, что вы ее можете сделать тоненькой или плотненькой, куда вам удобно, туда ее и подложить
Весёлая морковка• 25 июня 2023
Ответ дляБлакитне небо
Самі запитали про цю подушку, самі образились на відповідь
Весёлая морковка• 25 июня 2023
Ответ дляБлакитне небо
а може й ні)
Беріть 2 метра, щоб запас був
Мусик Пусик• 25 июня 2023
У мене була величезна підкова, найкращий подарунок для мого вагітного живота.
Весёлая морковка• 25 июня 2023
Ответ дляOlenka_y
Ви не пробували , раз таке пишете. Фі.
Не ведуся на розвод значить я не правильна?
Весёлая морковка• 25 июня 2023
Ответ дляOlenka_y
1 мільйон процентів легше. Брала не найбільшу, це сама крута штука. Не пожалкуєтк
Як же інші живуть без таких подушок? 🤣🙄
Весела бджілка• 25 июня 2023
Ответ дляБлакитне небо
Я покупала Лежебока Классик. Здесь у девушки со скидкой (дешевле чем на сайте) - у нее магазин для Беременных.
Брала именно с шариками - очень удобно. Когда смялись - можно докупить шарики - и будет подушка как новая.
Блакитне небо
• 26 июня 2023
Ответ дляTammy21
Ви ії загинати імовірно будете. Рахуйте розмір під голову і так щоб ногу закинути. У мене зріст десь 173, 150 см вистачає.
Чудово, тоді мені теж десь така підійде