Блакитне небо• 25 июня 2023
Подушка для вагітних
Питання до тих, хто купляв😌 Дівчата, який розмір обирали і чи вартує вона того? Дійсно з нею аж настільки легше?
Веселуха Муха• 26 июня 2023
У мене була підкова. Я зросту 170, подушка 150. З нею було зручніше, спині легше однозначно. Потім після пологів її скручувала вузликом і використовувала під час годування. Якщо ж можливість облегшити собі життя- чому це не зробити?
А для тих, хто пише про «раніше жили без них та зараз хтось живе», ну так раніше і без прокладок жили, а зараз частина Африки без доступу до якісної питної води. Так що годі вестися на цей розводняк, викидайте тампони, повертайтеся до ганчірок!
Блакитне небо
• 26 июня 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Звичайні тролі, або озлоблені тітки, які зайшли сюди злити свій негатив. Головне не вестись і вони не будуть задоволені, не отримають свого)