Работать надо• 26 июня 2023
Замовлення IHerb
Дівчата , підкажіть, якою карткою вигідніше оплатити заказ с iherb монобанк, приват, Ощад ? Хочу вперше зробити заказ, курс може відрізнятися в банках, якими картками ви користуєтеся при оплаті ?
Света С Приветом• 26 июня 2023
Так курс виставляє сайт, а не банк, без різниці якою карткою ви платите, курс буде однаковий.
Света С Приветом• 26 июня 2023
Ответ дляБабця в мештах
Оплачувала некст карткою приват, подвійна конвертація була
На сайті обирайте долар, тоді не буде подвійної конвертації.
Бабця в мештах• 26 июня 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Дякую, не знала. Вірніше, якщо Англія, то фунт? Чи можна і долар?
Вся така шо куди там• 26 июня 2023
У Моно можна підключити кешбек ’Продукти і супермаркети’. Тому оплачую моно. На сайті айхербу - обов´язково долари.
Работать надо
• 26 июня 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Ви впевнені що сайт виставляє курс ? Я завжди думала що банк , ціна в доларах стоїть у мене
Вся така шо куди там• 26 июня 2023
Ответ дляБабця в мештах
До чого тут Англія? Ви куди замовляєте, в Україну?
Бабця в мештах• 26 июня 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Так магазин англійський
Работать надо
• 26 июня 2023
Ответ дляВся така шо куди там
IHerb входить в категорію продукти?
Вся така шо куди там• 26 июня 2023
Ответ дляБабця в мештах
Так магазин англійський
Ні, Айхерб - це США.
Вся така шо куди там• 26 июня 2023
Ответ дляРаботать надо
IHerb входить в категорію продукти?
Так
Бабця в мештах• 26 июня 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Ні, Айхерб - це США.
Так я за некст писала
Работать надо
• 26 июня 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Так
Дякую , спробую моно сплатити
Чай не пью, только кофе• 26 июня 2023
Або моно або приват. Тільки не ощад. З мене зняло додаткову комісію, частина правда потім повернулася. Я ще тут тему створювала. Зараз знайду, якщо цікаво.
Чай не пью, только кофе• 26 июня 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3264347
Ось моя тема. Потім повернулося 25 грн. А 25 склала комісія банку.
Работать надо
• 26 июня 2023
Дякую всім , оплатила моно, кешбек 1% , на 10 гривен знялося більше чим була сума в гривнях на сайті ,
Не танцую- но пою• 26 июня 2023
Ответ дляРаботать надо
На сайте нужно всегда выбирать валюту доллары, чтобы сумма заказа отображалась в долларах и не было двойной конвертации - тогда списывает с гривневой карты по текущему курсу доллара.
Света С Приветом• 26 июня 2023
Ответ дляРаботать надо
Зря ви долари на сайті не вибрали, оплатили з подвійною конвертацією.
naxodki_youtube• 26 июня 2023
обираємо на сайті валюту $$
різниця в банках між курсами зараз мінімальна, нема сенсу всі банки зрівняти
Работать надо
• 26 июня 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Так я ціну і ставила в доларах с самого початку , з карти списали в гривнах по курсу , я ж і питала, де кращий курс , в якому банку
Бабця в мештах• 26 июня 2023
Ответ дляsymbol
На некст немає вибору валюти, тому тільки з подвійною конвертацією
Дякую
Шотуткоїться?• 27 июня 2023
Ответ дляРаботать надо
Підкажіть, за яким конкретним курсом банк (в вашому випадку бачу mono) списав з карти кошти? по 37,44?
Работать надо
• 27 июня 2023
Ответ дляШотуткоїться?
Так курс 37.4406