КокошинЭль• 26 июня 2023
Рання овуляція при циклі 28 днів
вдруге сталась рання овуляція, минулого місяця на 11 день, цього місяця на 7 день взагалі. раніше завжди була на 14-16 день. чому такий збій? плануємо дитинку. статевий акт був в день овуляції. якщо завагітнію-буду сама щаслива. а якщо прольот-то місячні настануть через 2 тижні?
Дуже дуже вумна• 26 июня 2023
Графік базальної температури, заміряйте щодня і будете бачити картинку.
КокошинЭль
• 26 июня 2023
по виділенням, бо бажанню сексу і побільше, лопає фолікул-різка біль, груди чутливі, запахи. ходила декілька разів до лікаря на УЗД, підтверджував, що овуляція відбулась
КокошинЭль
• 26 июня 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
А ви як її відстежуєте?
Я_не_аноним_100%• 26 июня 2023
Ответ дляКокошинЭль
Выделения могут и 3-4 дня быть, а овуляция 24 часа примерно. Я вот по таким признакам и даже по тестам была уверена, что у меня овуляция на 14 день при 31-дневном цикле, и не беременела, а оказалась на 11. При этом цикл был стабильно 31 день.
КокошинЭль
• 26 июня 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
тріснув фолікул-відчуваю ріжучу біль. і узд потім підтверджує, не один раз проводила узд після цього. в мене раніще була О на 14-16 д.ц., минулий цикл раніше, тепер ще раніше. щось таке... в мене також цикл стабільний
Я_не_аноним_100%• 26 июня 2023
Ответ дляКокошинЭль
Так если вы уже не раз отследили овуляцию по УЗИ - вы ж наверное и сексом в этот день занимались? И не беременеете?
КокошинЭль
• 26 июня 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
так, не вагітнію( я овуляцію відслудковувала по своїм відчуттям, просто потім йшла на УЗД і лікар підтверджував що фолікул тріснув
Я_не_аноним_100%• 26 июня 2023
Ответ дляКокошинЭль
Сделайте фоликулометрию в следующем цикле, если в этом не получится забеременеть. Я так в цикл с фоликулометрией забеременела, до этого 8 месяцев не получалось попасть в овуляцию. Может и вы ее фиксируете слишком поздно или вообще ощущения подводят (вы же в каждом цикле ходили на УЗИ подтверждали)
КокошинЭль
• 26 июня 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
в три цикли ходила, три цикла плануємо. до цього не було овуляцій через високий пролактин. усунула проблему-овуляції відновились. в мене ще ’набір’ не дуже благосприйнятний по гінекології( але лікар сказала пробувати