Хи хи, ну ну• 26 июня 2023
Збільшений лімфовузол і температура
В підлітка 14р. збільшився і болить лівий лімфовузол на шиї, температура 38. Може бути вірус? Що пити?
Умничка-помощничка• 26 июня 2023
Може бути вірус і така реакція лімфовузла. Я б не давала нурофен при 38. Ви не даєте набути імунітет організму.
КохайтесьЧорнобровi• 26 июня 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Горло червоне, які таблетки від горла помічні?
Мне и сыну от горла очень хорошо помогает гексаспрей.
Хи хи, ну ну
• 26 июня 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Він може трохи знеболить, бо збільшений лімфовузол болить.
Ane4ka-9cee• 26 июня 2023
Мій син ось перехворів, температура висока була і лімфовузол теж болючий був. Педіатр глянула горло, воно дуже червоне. Назначала трахісан і ангілекс.