Святатабожа• 26 июня 2023
Болить лівий яєчник. Місячних чи овуляції немає. До гінеколога запис забитий
Йти до іншого гінеколога чи суто узд зробити?
Святатабожа
• 26 июня 2023
Ответ дляGaleTTa
Конечно начните с УЗИ. Смысл идти к гинекологу без УЗИ, она ж не видит яичники
Гінеколог інший і узд робить, і консультація. Це все разом включено в прийом. Але в свого лікаря вже 3 роки під наглядом і якось йти до когось іншого не хочеться. Є варіант суто узд зробити.
Святатабожа
• 26 июня 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
идти к другому гинекологу и потом на УЗИ. Может там киста.
В іншого гінеколога узд включене в прийом. Все разом йде.
Кондуктор троллейбуса• 26 июня 2023
Ответ дляСвятатабожа
Так хорошо. К этому и идите.
Ответ дляСвятатабожа
Как вариант, вы делаете УЗИ у этого гинеколога, если ничего страшного, сходите потом к своему. Если что-то срочное уже обратитесь к этому что УЗИ делал.
Пенек Возмездия• 26 июня 2023
робіть УЗД у іншого лікаря, будете володіти хоч якоюсь інформацією. до речі, овуляція може бути в любий день. в мене завжди була в середині циклу, а тепер рання стала
Зоя Жорівна• 26 июня 2023
Клінік море
Ніколи не чекаю з зубами і по гінекрлогііі
Завжди йду до лікаря відразу
Я вся ваша• 26 июня 2023
Ответ дляСвятатабожа
Вам врач нужен, а не узи
Святатабожа
• 26 июня 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Вам врач нужен, а не узи
Мені лише узі і було потрібно. То виявилось, що перезрівший 20-денний фолікул спричиняв біль. Додаткової консультації не призначили.
Я вся ваша• 26 июня 2023
Ответ дляСвятатабожа
Ну, как лечить будете, по инету? Что вам дало узи?
Святатабожа
• 26 июня 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Лікуватись не потрібно. Узі дало відповідь на питання, чого болів яєчник. Це просто біль від овуляції з затримкою. Був великий фолікул і як він лопав, то і виник біль.
Я вся ваша• 26 июня 2023
Ответ дляСвятатабожа
Так врач бы вам это и без узи, при осмотре сказал бы. И лечение таки нужно, иначе ждите кист
Святатабожа
• 26 июня 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Ви щось взагалі некомпетентні.
Узі виконує лише лікар гінеколог всюди. Подальшої консультації, огляду, лікування не потрібно, то сказав лікар гінеколог. Кісти немає і вона не утворилась, бо візуалізується на узі постовуляторне жовте тіло.
На огляді б цього не побачили.
Я вся ваша• 26 июня 2023
Ответ дляСвятатабожа
Ви щось взагалі некомпетентні.
На огляді б цього не побачили.
Вы якась зациклена на тому узд, узд робить узіст, а ставити діагноз і лікувати має гінеколог.
Святатабожа
• 26 июня 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Ніде гінекологічне узд не робить узіст. Це робить лікар гінеколог, який пройшов курси узд. Перегляньте клініки.
Я вся ваша• 26 июня 2023
Ответ дляСвятатабожа
Везде в нормальных клиниках узи делает узист. Я вам как директор такой клиники отвечаю. Потому у нас и бардак, что гинекологи и узи делают, и лечат и еще черте чем занимаются. Включите мозг и ходите к гинекологу с проблемами, а не на узи
Святатабожа
• 26 июня 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Ви такий директор, як і балерина. Фантазерка на просторах порадниці. Я обдзвонила 6 клінік міста. Трасвагінальне узі не проводить ніде узіст. То процедура гінекологічна, яку і виконує гінеколог.
Забрехались на порадниці. А Адоніс, Оксфорд медікал, Віва, Медіком і всі інші клініки Києва то звичайно не рівень ваших фантазійних замків.
Я вся ваша• 26 июня 2023
Ответ дляСвятатабожа
Советую вам в нормальные клиники ходить, и перечисленные вами точно не лучший выбор
Святатабожа
• 26 июня 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Ви навіть клініку назвати не можете, де узд трансвагінальне проводить звичайний узіст, бо таких клінік не існує
Тільки і звучить «нормальні».
Я вся ваша• 26 июня 2023
Ответ дляСвятатабожа
Тільки і звучить «нормальні».
Так моя клініка вам не підійде, ми уникаємо таких пацієнтів
Святатабожа
• 26 июня 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Звичайно. Фантазійні клініки, то для фантазійних пацієнтів.
Я вся ваша• 26 июня 2023
Ответ дляСвятатабожа
Фантазії- то впши сентенції на рахунок медицини
Святатабожа
• 26 июня 2023
Ответ дляЯ вся ваша
В ваші повідомлення ніхто не повірить. Бо ви навіть жодної клініки назвати не можете. Чи то ви в Гугл зайшли і розчарувались, що такого не існує.
Я вся ваша• 26 июня 2023
Ответ дляСвятатабожа
Нафига вы мне продолжаете строчить свой бред? Успокойтесь уже
Святатабожа
• 26 июня 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Моя тема хочу тай пишу. Не відписуйте і вийдіть з неї, як щось не влаштовує.
Я вся ваша• 26 июня 2023
Ответ дляСвятатабожа