Ноунэйм• сегодня в 15:15
Стикнулася з тим, що почала старіти, а нічого не досягла
Дивлюся у дзеркало, і там вже сиве волосся і зморшки. А я так і працюю на "студентських" роботах навіть маючи освіту
Нічого вдягти• сегодня в 15:31
Ответ дляНоунэйм
Я теж би хотіла працювати, але не знаю куди податися. Застрягаю на низькокваліфікованих роботах на роки і через це в резюме нічого немає
Податися заміж 😅
Я ще в 20 подалася на сайт знайомств. Бо зрозуміла, що біда і заробляти я не вмію )
Працюючи на одній роботі, мої подружки ’рвали и метали’ та заробляли, а я разів в 10 менше на тому ж самому місці)
Стало ясно, що потрібен чоловік. Чого і вам бажаю.
Але в мене була зовнішність, гарна фігура і характер, з яким я вмію підлаштовуватись під людей та обставини. Мабуть тому швидко знайшла, що шукала.
Все до блиску• сегодня в 15:28
Ответ дляНоунэйм
А хто мене візьме на іншу роботу з таким резюме?
Пост 21. Выход. Чем не подходит?
Все до блиску• сегодня в 15:28
Ответ дляНоунэйм
А куда отправляли резюме?
Все до блиску• сегодня в 15:30
Ответ дляНічого вдягти
Податися заміж 😅
Вы себя с автором не равняйте. Вы искали свой выход. Автору выход не нужен.
Нічого вдягти• сегодня в 15:32
Ответ дляВсе до блиску
Возможно ) . Я просто рассказываю свою историю. С моей романтичной натурой только замуж и был вариант 😅
Ноунэйм
• сегодня в 15:32
Ответ дляНічого вдягти
Податися заміж 😅
Я ні, і боюся залежати від чоловіка (є негативний приклад).
Ноунэйм
• сегодня в 15:32
Ответ дляНічого вдягти
Я не романтична від слова зовсім
Нічого вдягти• сегодня в 15:33
Ответ дляНоунэйм
Да ладно. Ну если он абьюзер какой-то развернулись и ушли, чего там бояться и что вам терять? Я уже 15 лет завишу и прекрасно себя чувствую, как и миллионы таких же ’зависящих’ )
Ноунэйм
• сегодня в 15:34
Ответ дляВсе до блиску
А куда отправляли резюме?
Відправляла на різні позиції пов´язана з логістикою (я трохи була дотична)
Нічого вдягти• сегодня в 15:34
Ответ дляНоунэйм
Я не романтична від слова зовсім
Ясно ) ну раз замуж не подходит, работать не получается. Остаётся Германия на выплаты. Или страдать
Ноунэйм
• сегодня в 15:34
Ответ дляНічого вдягти
Це мій найбільший кошмар. Чоловіки це відчувають і не дуже мене помічали навіть у молодості
Ноунэйм
• сегодня в 15:35
Ответ дляНічого вдягти
Скоріш за все, ще 30 років доживати на мінімалку, а потім помру десь під забором. Дай бог, щоб раніше померла
Нічого вдягти• сегодня в 15:36
Ответ дляНоунэйм
Вот это вы заморачиваетесь 😅 Познакомились, погуляли, пообщались, хотите - потрахались.. чего так усложнять 🤷♀️
Нічого вдягти• сегодня в 15:37
Ответ дляНоунэйм
Ну вы сами для себя выбираете путь.
Ваше дело )
Успокаивать и отговаривать я вас точно не буду
Ваше дело )
Ноунэйм
• сегодня в 15:38
Ответ дляНічого вдягти
У мене навіть з першого разу не вийшло, і чоловік втік від мене, тому я в це більше ні ногою. Памятаю як у молодості до подружок підходили у компанії, а до мене останньою і тільки за компанію. І зовнішність теж не така, що й приваблива
Нічого вдягти• сегодня в 15:41
Ответ дляНоунэйм
Ну та й що? Ну і до мене не підходили самі )
І чоловіка я сама знайшла і сама йому перша написала. Просто тупо писала усім, чия анкета сподобалася. Знайшли проблему 😅
Але я вам не психолог. Своїх тараканов можете опанувати тільки ви
Плету интриги• сегодня в 15:42
Ответ дляНоунэйм
Ну так візьміть і прямо зараз міняйте це. Шукайте роботу за профілем, спочатку на нижчих посадах, поступово будете рости, часу у вас ще дрстатньо
Нічого вдягти• сегодня в 15:44
Ответ дляНоунэйм
Доречі, в мене теж з першого разу не вийшло 😅 пожила з чоловіком старшим мене на 12 років, поїхала в свою країну додому, а від відморозився і перестав мені відповідати. А його сусідка сказала, що в нього нова дівчина 😅 знайшли проблему. Постраждала пару днів та пішла нового шукати.
Плету интриги• сегодня в 15:43
Ответ дляНоунэйм
Так ви не мітьте одразу на високі посади, починайте знизу, але за фахом
Ноунэйм
• сегодня в 15:44
Ответ дляПлету интриги
Туди мене і так ніхто не візьме, навіть на найнижчі посади. Про високі я і не мрію
Ноунэйм
• сегодня в 15:45
Ответ дляНічого вдягти
Ну ви симпатична і комунікаьельна значить
Плету интриги• сегодня в 15:46
Ответ дляНоунэйм
Ви пробували?
Плету интриги• сегодня в 15:47
Ответ дляНоунэйм
Так
Скільки разів? Ну от не повірю, що навіть на найнижчу посаду вас скрізь не брали, хіба що ви пару разів спробували і на цьому все
Нічого вдягти• сегодня в 15:50
Ответ дляНоунэйм
Ви не являете, які ’страшульки’ виходять заміж )
В мене чоловік трохи пов´язаний з весіллям. Так ось бувають і пампушки, і косоокі, і припизжені серед наречених ) і нічого. Всі знаходять. Ваша проблема не в зовнішності та не в комунікації, а в тараканах. А що ви втрачаєте пробуючи?
Нічого вдягти• сегодня в 15:51
Ответ дляТоматико
Та лана, вот мне 46, климакс на носу, вот где печаль
И мне 37 будет. Сиськи висят, жопа как желе, овал плывёт 😅 пофиг. было бы чего страдать.
Техпаспорт на медузу• сегодня в 15:52
Ответ дляНоунэйм
Ні, у мене не червоний диплом. Проблема в відсутності соціалізації і затримці в соціальному розвитку
Или просто в затримці розвитку