Найщасливіша• 26 июня 2023

Дитина б´є себе по голові, в чому причина?

До якого врача йти? Дитині 6р, почала недавно бити себе, якщо якщо я сварю її. Десь меншу вдарила, а адар в неї кулаком хороший, я роблю їй зауваження, вона починає себе бити ( вже стараюсь не сварити. Але вона буває взагалі не слухає що я її прошу
Це до психолога потрібно?
Королева краси• 26 июня 2023
скоріше до психіатра
Чучело-Мяучело• 26 июня 2023
Ну,спочатку до невролога,а далі до психіатра,як треба
Творог для розжига• 26 июня 2023
У нас таке було , 8-9 р. Не часто, але помітно було. Почали більше уваги приділяти, більше обіймати і говорити щоб так не робила. Зараз не помічаю такого. Перейшло сподіваюся.
5cmhybyna• 26 июня 2023
добре, що я не розмножуюсь
Кошка Мурка• 26 июня 2023
да, к психологу. Это аутоагрессия, потому что она в силу возраста и любви не может направить агрессию на кого-то из своего круга (скорее всего на вас или отца/бабушку)
Альдебаран• 26 июня 2023
Слишком сильно ругаете, давите морально?
Сяду на шию, дорого!• 26 июня 2023
Аутоагресія. Почитайте.
Якщо самі не впораєтесь, то до психолога
Любви вам!• 26 июня 2023
Автор, обратитесь к психологу обязательно, только специалист вам точно может сказать, в чем причина, мы тут вам не советчики...
Солнце светит_но не Всем.• 26 июня 2023
Автор, на Вашем ребёнке колдовство.
автор Найщасливіша • 26 июня 2023
Ответ дляСолнце светит_но не Всем.
Автор, на Вашем ребёнке колдовство.
)) дуже смішно
Не дуже в таке вірю
Солнце светит_но не Всем.• 26 июня 2023
Ответ дляНайщасливіша
)) дуже смішно
Не дуже в таке вірю
А Я и не шучу. Вам надо искать человека, который снимет эту гадость с Вашего ребенка.
автор Найщасливіша • 27 июня 2023
Ответ дляСолнце светит_но не Всем.
А як ви точно знаєте що щось є на дитині?
Навіть не знаю де шукати кого
Дитина як дитина, просто зараз період такий якийсь