Багиня• 26 июня 2023
Збираю на айфон
Вже є 2500 грн. Не працюю. Дуже хочу айфон 14 про. Як мені на нього назбирати? Хочу до дня народження, воно в серпні
Багиня
• 26 июня 2023
Ответ дляБорщик
Идти работать
Хіба з дому. Але я нічого не вмію. Продаю б/у речі і косметику на шафі і олкс, маю гривню
Борщик• 26 июня 2023
Ответ дляБагиня
Тогда в теме ниже почитайте про встречи за деньги.
Багиня
• 26 июня 2023
Ответ дляГолубец
В инсте можно выиграть или заработать как-то на него.
То вже більше 5 років в інста граю, підписуюсь на всих і не щастить. Нема везіння
Голубец• 26 июня 2023
Ответ дляБагиня
Ещё можно таргетом заняться, если есть комп.
Багиня
• 26 июня 2023
Ответ дляГолубец
Зараз почитаю, що воно таке. Є старенький ноутбук
Анонимус Я• 26 июня 2023
Ответ дляБагиня
А я то завжди думаю і хто на них на всіх підписується?😁
Ви мало підписуєтесь, треба зробити 10 акаунтів - тоді у вас буде шанс!
Багиня
• 26 июня 2023
Ответ дляАнонимус Я
Так, це я. Треба мабуть мати везіння, ніколи нічого не вигравала
Багиня
• 26 июня 2023
Ответ дляОльчик1998
Якщо будете брати бу, то в ябко не беріть, там паль
Ні я новий хочу
Голубец• 26 июня 2023
Ответ дляАнонимус Я
Это кому, как везёт, я с одного выигрываю: и деньги и телефон и робот-пылесос. Хотя так да, шанс увеличивается.
Анонимус Я• 26 июня 2023
Читаю тему і приймаю нелегке рішення.
Буду збирати на Порше.
Всі Шкоди та Нyundai для лохов та неудачников.
Янетакая#😆
Буду збирати на Порше.
Янетакая#😆
Багиня
• 26 июня 2023
Ответ дляКоко Шанель
Пишіть вже карту, скинемося😅
Ага, а потім по номеру карти проб´єте де я живу, з ким, скілько чоловіків мала і якого кольору в мене труси. Знаю я вас
Коко Шанель• 26 июня 2023
Ответ дляБагиня
Ну а як ви хотіли?)🤣
Багиня
• 26 июня 2023
Ответ дляКоко Шанель
Ну а як ви хотіли?)🤣
Та хочу пораду як заробити за 2 міс. майже 50 тис
Багиня
• 26 июня 2023
Ответ дляВишневий цвіт
И я хочу... Прям мечта ♥️
Мені дуже 12 подобався, а зараз цей вживу побачила і все. Тільки про нього і думаю
Синиця у спідниці• 26 июня 2023
А я збираю на телефон за 6000 ,цілий місяць я користуюся битим,відкладаю пл 2500 і надіюсь що ще місяць і назбираю
Ириска застрявшая в зубах• 26 июня 2023
Ответ дляБагиня
Ничего не умеете?А ну да,мы же сразу с опытом работы рождались😁😁😁🚬🗿
Леди_в_ночи• 26 июня 2023
Ответ дляБагиня
А в осени вийде ще краше 15
Стрекоза любви• 26 июня 2023
Зараз піде сезон чорниць. До баби в село на все літо. Якщо з лісу не вилазити, то назбираєте.
Багиня
• 26 июня 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
В мене телефону 7 рік пішов, ще й нещодавно екран розгепала. А я завжди мріяла про айфон, вони такі красиві і камера в них класна. І постійно знаходились речі важливіші. І не на часі. А зараз вирішила, що саме зараз той час, коли мрії мають збуватися. Тільки як на них заробити. Ще й майже нічого не купують
Синиця у спідниці• 26 июня 2023
Ответ дляБагиня
Де ви працюєте? Відкладайте як я.Тільки мені треба простенький ,щоб вайбер був.Я своїм ще б користувалася,в мене режим 5 плюс ,але на весь сенсор павутина
Багиня
• 26 июня 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Я не працюю. В мене телефон скотчем заліплений, щоб скло не відпадало.
Багиня
• 26 июня 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
А як ви відкладаєте?
Багиня
• 26 июня 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Де берете?