Гореотума• 27 июня 2023
У ребёнка сильно испортились молочные зубы.
Не все, но шт 3-4 разрушились и почернели на 2/3 примерно. То есть там какие-то почерневшие пеньки от них остались. Так получилось, что несколько лет невозможно было затащить ребёнка к стоматологу. Теперь, вроде, договорились (ребёнку 8 лет). У кого так было - вам их удаляли? Лечить такие молочные есть ли смысл?
personality• 27 июня 2023
Вам би почитати про харчування дитини і взагалі вплив харчування на організм і здоров’я. Пошукайте в інстаграмі Weston price.
Що робити? Звісно лікувати. Молочні зуби формують щелепу. Вони мають випасти самі, коли постійні зуби сформовані
Гореотума
• 27 июня 2023
Ответ дляpersonality
Дитина харчується, як і більшість дітей. Проблема в тому, що неможливо було затягнути до стоматолога, коли то ще були просто цяточки, поверхневий карієс на зубі.
personality• 27 июня 2023
Ответ дляГореотума
В цьому і проблема, що більшість дітей харчується неправильно 🤷♀️
personality• 27 июня 2023
Ответ дляГореотума
Здорову дитину, дитину яка харчується правильно не потрібно тягати по стоматологах з 5 років
Автопортрет нурофена• 27 июня 2023
Ответ дляpersonality
Неправда.не зависит от еды.есть дети на пп ,ещё 5 лет нет а уже зубы в кариесе и с пломбами.в 2-3 года по 5 пульпитов под общим наркозом.дисплазия эмали
personality• 27 июня 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Шо для вас пп? Вівсянка і огірки? Здорове харчування це баланс, перевага білків і насичених жирів. Коли останній раз ваші діти їли субпродукти?
Для таких категоричних заяв, скажіть який у вас досвід у лікуванні дітей і покажіть зуби ваших дітей. У моєї немає жодної дірки. Але ви зараз скажете що повезло і то спадковість. Але у племінників з обох сторін зуби жахливі.
КонФФетОшка• 27 июня 2023
Ответ дляpersonality
Ви прекрасна матуся, яка ідеально піклується про харчування дитини, не то що деякі невідповідальні мами.... вашій дитині з вами неймовірно пощастило. Всим би таким бути
Автопортрет нурофена• 27 июня 2023
Ответ дляpersonality
Я работаю няней видела много зубов.дети которые питаются кроликом индюком перепелками и их яйцами,без глютена,растительные масла 5 видов,фрукты овощи ягоды со своего огорода.ни одной конфеты в жизни и сахара за 5 лет.можно назвать это пп?для меня это дуристика.но откуда кариес?
Автопортрет нурофена• 27 июня 2023
Мой ребёнок-только вышли молочные зубы и сошла вся эмаль.под наркозом лечили.в стационаре челюстно лицевой удаляли периоститы.страшно и больно что мы пережили.мой ребёнок долго был на гв.может поэтому я думаю?
жар-птица Нюра• 27 июня 2023
Ответ дляpersonality
В мене двоє дітей на однаковому харчуванні. В одного жодної пломби не було і нема,
12 років. Другий 10 років, половина постійних в пломбах, молочні то був жах, ми від стоматологів не вилазили.
Діти від одних батьків, ростуть в однакових умовах, без особливих проблем зі здоров´ям.
personality• 27 июня 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Як знаєте🤷♀️
personality• 27 июня 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Так. Я не побачила червоного мʼяса в раціоні. Фрукти до здорового харчування мають таке собі відношення
Автопортрет нурофена• 27 июня 2023
Ответ дляpersonality
Говядину?кстати да,никогда не видела.видела гороховые макароны и масло конопли расторопши,киноа и всякую другую фигню.а вот это мама считает вредным.бывает вообще мяса не даёт,мол запоры от него..
personality• 27 июня 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Ну от. А ви говорите. Жирів нема, вітаміну К нема. Вангую по аналізам вітамін Д не в нормі, а це обмін кальцію теж по одному місцю. От і звідки ті зуби здорові будуть? Від гороху хіба срачка.
personality• 27 июня 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Прозвучало як під#обка але я зроблю вигляд що не зрозуміла.
Да я багато роблю для своїх дітей. Вчу їх з мелечку нормально харчуватися, щоб потім не довелося на «пепе» голодувати і гастріти лікувати.
Автопортрет нурофена• 27 июня 2023
Ответ дляpersonality
Уточнила,нет я ошиблась он всегда ел говядину и только сейчас индюшку и кролик вводят.так что не понятно..(
personality• 27 июня 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Ви уточняли у мами? 😂
Ладно ладно. Вірю.
А навіщо дитині стільки рослинного жиру і нахіба дитині тепер потрібен кріль? Улучшаєм харошеє?
Ладно, дівчата я нікого я не намагатимусь переконати, бо ті срачі про харчування то як гороховими макаронами об стіну.
Я знаю, що мої дід і баба їли просту, багату тваринними жирами їжу, умудрилися пережити голодомор і померти тихою смертю без болячок в 90 років.
Я памʼятаю, що завжди у баби стояло відро смальцю, на якому вона все смажила, вареники з сиром плавали у вершковому маслі, а яєчню смажили або на салі або на домашньому маслі.
І ніхто не був жирний. Бо їли просту їжу, нею наїдалися і не бігали до холодильника по 20 разів за день.
Зуби у них до речі теж були до глибокої старості.
А от вже у моїх батьків з зубами торба. Я думаю це вплив 90х, коли татові зарплату платили зефіром і ми жили тупо на кашах і те що з села перепаде.
До речі простий експеримент- смажите на рослинній олії вона стріляє у різні сторони і якщо ті крапельки жиру не витерти відразу, вони потім застигають у тверду липучу субстанцію. Коли смажеш на тваринних жирах такого немає
Ладно ладно. Вірю.
Автопортрет нурофена• 27 июня 2023
Ответ дляpersonality
Ви уточняли у мами? 😂
Ладно ладно. Вірю.
Да я сама за простую хорошую еду!но мама говорит что даже сливочного масла ему нельзя мол аллергия,только сыра кусочек иногда.я сегодня ему пельмени должна сварить на ужин и уточнила из чего,сказали что это как всегда говядина.я раньше думала что только кроль и индюшка в рационе.я не пробую,не знаю.вот соль ему ещё не дают никогда;(мне это дико но молчу не могу командовать.все без грамма соли,он аквамарис себе любит капать в рот когда нос промывает..наверное организм требует соли
personality• 27 июня 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Що занадто то нездорово. У нас навпаки ситуація. Наша няня працювала у таких мам як ваша, тепер парить мені мозг то не можна се не можна. А я вже е розумію чому майже в 2 роки дитина не може зʼїсти шматочок домашнього хліба з маслом хорошим.
66сезон666серия• 04 июля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Ребенку 5 лет и ему не солят до сих пор еду?
Автопортрет нурофена• 04 июля 2023
Ответ для66сезон666серия
Да.они соль и сахар не употребляют вообще в семье