Пишу каліграфічно• 27 июня 2023

Фоп 3 грн - з серпня знімаються всі пільги? Цікавить ЄСВ який я не плачу

Додекаэдр• 27 июня 2023
Нет, есв не трогают, по прежнему остается возможность не платить
Додекаэдр• 27 июня 2023
А вот 2% убирают
дама_из_декрета• 27 июня 2023
Ну і навіщо тримати той Фоп, якщо немає можливості платити податки?
Додекаэдр• 27 июня 2023
Ответ длядама_из_декрета
А Вас кто-то об этом спросил? Или язык, как помело?
Пацелуйнитуда• 27 июня 2023
Ответ длядама_из_декрета
Навіщо і країні, в якій війна, підіймають тарифи? Навіщо колаборантів у владу ставлять? Навіщо затримки виплат ВПО?
Плету интриги• 27 июня 2023
ЕСВ привязано к военному положению, пока действует военное положение, можно не платить ЕСВ
Плету интриги• 27 июня 2023
Если ваш ФОП не рабочий сейчас, можете перевести его с 01.10.23 на общую систему и ничего не платить, проверки не будет. Если открыли ФОП зарубежном, то украинский лучше закрыть, чтобы не попасть на двойное налогообложение
автор Пишу каліграфічно • 27 июня 2023
Ответ дляПлету интриги
В мене фоп працює
Я в Україні
Я просто не плачу єсв, плачу податки 5%
Плету интриги• 27 июня 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
В мене фоп працює
Я в Україні
Я просто не плачу єсв, плачу податки 5%
А саме згідно з п. 919 разд. VIII Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464-VI всі підприємці мають право не нараховувати, не обчислювати і не сплачувати ЄСВ за себе з 01.03.2022 (тобто починаючи зі сплати за березень) і протягом усього часу до припинення / скасування воєнного стану в Україні, а також протягом 12 місяців після припинення / скасування воєнного стану.
https://kyivobl.tax.gov.ua/media-ark/local-news/62...
Плету интриги• 27 июня 2023
Антон Янко завжди доступно пише. Може слідкувати у нього. ФОП звільнені від сплати ЄСВ на період воєнного стану, та ще 12 місяців після його закінчення. Тобто до серпня 2024. Закон що відміняє 2% та несплату єдиного для 1, 2 групи(8401), саме про ЄСВ нічого не містить поки що. А так слідкуйте, все може змінитися https://www.facebook.com/ant.yanko/posts/pfbid02rK...