Mrs.Sexuality• 27 июня 2023
Розмір білизни
Дівчата, підкажіть ,що то за розмір вказаний на білизні ( бюстгальтер)
Губи до вух• 27 июня 2023
Ответ дляПросериарила молодость
По нашому 85 E
По нашему- 70 е. Я продаю белье таких размеров))) Это узкие ребра, и хорошая такая грудь) У меня 75 е, покупаю 34Е
Mrs.Sexuality
• 27 июня 2023
Дівчата,так який розмір то замовляти?? Я розумію,що треба міряти,але треба хоть розмір розуміти
Просериарила молодость• 27 июня 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Під грудьми скільки у Вас см?
Губи до вух• 27 июня 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
ну... у вас же не первый в жизни лифчик? Гляньте что у вас на бирке
ЧукИГеки• 27 июня 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
70E/32E/32DD
Пишущаяся• 27 июня 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Наш это 70е.
У меня 75 е - под грудью 75 см, чашка д/е в зависимости от модели
Mrs.Sexuality
• 27 июня 2023
То сестрі,чоловік хоче купити білизну. Тільки один с розміром
Вибираємо на розетці....
Вилами по Воде• 27 июня 2023
Ответ дляГуби до вух
О, а у меня 70C , подобрать на себя нереально (