KROX@• 27 июня 2023
Собака задавила курицю
Дівчата, що робити. Маю собаку , їй 6 років . Вона у дворі, моїх курей душила , зробила їм сітку . Зараз порушила курей у сусідів . Вони мене ледь не прибили. Труїти чи вивозити не варіант . Зараз на ціпок посадила . Зробить брат вольєр . Що можете порадити , щоб відучити . Дуже потрібна порада
Червона рута• 27 июня 2023
Треба оплатить сусідам курку. А собаку тримати у вольєрі,вигулювати на повідку
Марфа Українівна• 27 июня 2023
Нічого як вона у вас постійно так робила. Або компенсуйте сусідам або вони скоро її....
KROX@
• 27 июня 2023
Ответ дляЧервона рута
Оплачую, 500 гривень за одну курку, вигулюю у лісі
БезВзяток• 27 июня 2023
Ответ дляЧервона рута
Погоджуюсь. Сусідам оплатити. Собаці вольєр. Але краще добре укріпити двір , хай собі бігає. Може б пораду якого кінолога звісно, але в селі то важко
ПуГоФФка• 27 июня 2023
Колись в селі в дитинстві сусід моєї бабусі такого собаку повісив на паркані
Полтавська галушка• 27 июня 2023
Не випускайте за двір собаку. Якщо сусідські кури гулять у вашому дворі - послати сусідів
KROX@
• 27 июня 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Вона пролізла за двір , їхні кури гуляють . Придушила і не зʼїла
Послушная• 27 июня 2023
Ответ дляKROX@
Ну и все, что еще? Куры взрослые были или 500грн соседи с моральным ущербом хотят?
KROX@
• 27 июня 2023
Ответ дляУдальонка
За Вашим? Тобто на їхньому дворі?
Ні , на вулиці , куриці були дорослі
Полтавська галушка• 27 июня 2023
Ответ дляKROX@
Укріпити забор не вийде, щоб собака не мала можливості пролізти?
Марфа Українівна• 27 июня 2023
Ответ дляyasia__sv
Знайомі радили по морді надавати тією дохлою куркою, кажуть пес перестав після такого душити...
Не дуже гуманно звучить, но
Ща вас сожрун
220В• 27 июня 2023
Боже, когда наши люди научатся держать животных. В селе душат соседких кур...в городе срут и гуляют без поводков и намордников.
Когда уже защимят вас штрафами адекватными!
Шмоточницаца• 27 июня 2023
Две бродячие собаки пробрались на нашу территорию и подушили всех кур и цыплят,пока мы с мамой чай пили,буквально зашли на пол часа.У мамы был стресс.Папа приехал,взял ружьё и по горячим следам нашел этих собак и пристрелил одну за одной.Сказал пришли один раз,придут и опять(Если собака вкус почувствовала,то всё надо принимать меры!
Читаю по вечерам• 27 июня 2023
Ответ дляKROX@
Нащо? Купіть їм по 45 грн на птахофабриці стільки курей, як задушила, ще не хватало давати по 500 грн за одну, стільки бройлер не коштує, а в них, мабуть, прості несушки (бульйонні кури), ще й торішні (молоді ще не кури, а курчата). Ще кілька років тому на птахофабриках торішніх курей збували по 5 грн, а перекупи торгувати на базарах або рубали і продавали як супові кури по 40 гривень. Зараз, звісно, все дороге, але ж не 500 грн!
Люблю_смаколики• 27 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
ну між домашньою куркою і тим дохликом з птицефабрики є різниця .Тоді по селам купувати таких само
Бутерброд и я• 27 июня 2023
Ответ дляШмоточницаца
Может забор нужно иметь? Меры принимает он