Незламна• 27 июня 2023
Чоловічий педикюр
Дівчата, таке питання. Думаю придбати фрезер для педикюру виключно для чоловіка. Реально страшні такі нігті, трохи пігментовані від темних носків, плюс пластина нігтьова, як в коршуна тверда і груба і біля нігтів теж огрубівше все і сухе. Пʼяти теж не фонтан. Вмовляти піти до майстра - марна справа, дикий він в мене. Сам колупає шось там і пиляє, але воно мені страшне все одно.
Тому думаю треба фрезер. Чи витримає ZS-600 чи згорить швидко. Чи брати марафон чи стронг.
Мені він не потрібен, я ці процедури роблю в салоні. Чисто для чоловіка і більше педикюр. Манік - більш менш норм в нього
Некомильфо• 28 июня 2023
По суті питання - фрезером людина без досвіду може точно напиляти на серйозне лікування у подолога.
Спробуйте все ж робити ці маніпуляції після водних процедур, коли все розпарене, нігті зрізаються набагато легше. А під час процедури взяти індивідуальну щіточку і з милом гарно пройтись по шкірі і нігтям. Придбайте ремувер для кутикули і апельсинові палички, здається ним можна почистити все кругом пластини. Лазерна пилка для п´ят і загрубівшої шкіри.
Нема нічого неможливого в ручній обробці. До появи фрезерів це теж робили, а зараз стільки різних засобів випускають.