Репетиторша• 28 июня 2023
Кіт на 12 поверсі
Чи є імовірність, що він буде пробувати вилізти, якщо вікна розсувні і нема підвіконників з жодного боку? Що ж робити для безпеки?
ПростоБелка• 28 июня 2023
так, обов´язково спробує і не раз.
ставити на вікна захист, спитайте у сісідів варіанти
Репетиторша
• 28 июня 2023
Ответ дляПростоБелка
так, обов´язково спробує і не раз.
На розсувні вікна неможливо поставити сітки
Репетиторша
• 28 июня 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Я б на поверхах взагалі не заводила б котів.
Я заводила в приватному будинку,але обставини змінилися
Репетиторша
• 28 июня 2023
Ответ дляРокерША
если есть рядом балкон, он еще и на него запрыгуть попытается
Нема, але періодично спостерігаю як в сусідньому будинку коти ходять по підвіконниках, аж серце завмирає
РокерША• 28 июня 2023
Ответ дляРепетиторша
наш кот так упал с 6 этажа. хотел прыгнуть с подоконника на балкон. выжил, но травмировался.
еще как дурной на голубей пялился. Все боялась, что рванет за ними в окно.
я Кукарача• 28 июня 2023
В моєму дитинстві була у нас кішка, не довго, два раза падала з 12 поверху, стрибала за птахами, не знаю як їй це вдалося, але вижила обл рази, що правда, після другого разу ми її не знайшли, але через деякий час бачили у дворі.
Коплю на груди• 28 июня 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Чому це? В мене 10поверх, на всіх вікнах москітні сітки антикішка, вікна влітку відкриті настіж, кіт лежить завжди на підвіконнях. Головне подбати про безпеку, а не не заводити, бо грошей на москітку жалко, чи розуму не вистачає їх поставити.
СкокоМнеДадите• 28 июня 2023
Да.
Решетки-антикошки, они бывают и на раздвижные окна
Только не сетки, а именно решетки.
СкокоМнеДадите• 28 июня 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Чего это?
6 этаж, на всех окнах стоят хорошие решетки антикошки. Выломать могу я, но не кот. И то с куском рамы это можно выломать.
СкокоМнеДадите• 28 июня 2023
Ответ дляРепетиторша
Можно!