Тану на сонці• 28 июня 2023
Як відновити втрачений шкільний атестат?
Хто розуміється, порадьте як реально відновити атестат. Школу закінчувала 22 роки тому. Де, як і коли загубила атестат не знаю. Копії, щоб хоч серія і номер були, не знайшла. Як його відновити?
Тану на сонці
• 28 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
Ідіть в школу. В них є архів.
22 роки тому не робили копій. Максимум в них є серія і номер. Мені ж треба документ. Ну в моїй ситуації дублікат документа.
Бабуся мороз• 28 июня 2023
В мене знайома на роботі робила так: спочатку подавала заяву до поліції про втрату, потім обьяву в газету, потім вона надала копії, що зверталася до органів і лише після усіх цих операцій їй відновили атестат.
Тану на сонці
• 28 июня 2023
Ответ дляА я кумедна
В школу,а там піднімають дані,потім замовляють,думаю,атестат
Я телефонувала в школу. Сказали в архіві можуть серію і номер подивитися. Що з цим далі робити не знають. Мені туди їхати дуже дуже далеко. Без розуміння подальших дій їхати сенсу немає.
Морковку дай• 28 июня 2023
Автор, ви освіту після школи отримували? Просто вперше чую, що десь вимагають шкільний атестат, а не диплом про освіту.
Тану на сонці
• 28 июня 2023
Ответ дляБабуся мороз
Дякую. Це вже щось. Не знаєте який саме орган відновив. Знову ж таки, щоб дати оголошення в газеті треба серія і номер атестату. В мене поки немає нічого.
короткопамятна• 28 июня 2023
Ответ дляМорковку дай
В Польщі наприклад щоб вчитися в поліціальну школі,то треба саме атестат,диплом їм не підходить
Тану на сонці
• 28 июня 2023
Ответ дляМорковку дай
Так. В академію в першу чергу дзвонила. Думала може не забрала після навчання. Ні там точно немає. Сто відсотків.
короткопамятна• 28 июня 2023
Ответ дляБабуся мороз
Це ж мабуть було до війни
Бабуся мороз• 28 июня 2023
Ответ дляМорковку дай
Вимагають, в держ установи особливого призначення обов’язково повинен бути. Я якраз зараз збираю документи на призначення, то надавала.
Тану на сонці
• 28 июня 2023
Ответ дляМорковку дай
Сама в шоці. Підтверджую диплом в ЄС, ось такий нежданчик. Словами пояснити неможливо, що без атестату диплому ВИШа просто бути не може, нереально. В них протокол з переліком документів і там є в тому числі документ про закінчення школи. Значить потрібно і крапка.
Бабуся мороз• 28 июня 2023
Ответ дляТану на сонці
Напевно школа робила, можу сьогодні спитати і Вам написати.
Тану на сонці
• 28 июня 2023
Ответ дляБабуся мороз
Я буду дуже вдячна. Чекатиму Вашого повідомлення.
короткопамятна• 28 июня 2023
Ответ дляБабуся мороз
І мені ,теж така проблема, дякую
Тану на сонці
• 28 июня 2023
Ответ длякороткопамятна
І мені ,теж така проблема, дякую
Також підтверджуєте, що до вступу в ВНЗ в школі таки навчалися?
короткопамятна• 28 июня 2023
Ответ дляТану на сонці
Поки ще ні, тільки збираю документи.Але я знаю,що я його зоставила в університеті в Харкові,але в нього там ракети влучали ,тож не впевнена що там зостався архів .І теж думаю,як відновити
Тану на сонці
• 28 июня 2023
Ответ длякороткопамятна
Я також в Харкові в академії навчалася. Там мені пояснили так, що якщо людина після отримання диплому якийсь час не забирає оригінали документів з особової справи, то вони це передають у якийсь там спеціальний орган на зберігання. Називали і строки і назву органу говорили, але оскільки в моїй особовій справі відмітки про незабраний атестат немає, то я і не записала і не запам´ятала точно цю інформацію. Але суть така: якщо вже пройшло немало років, то атестат там не зберігають, вам просто повідомлять куди його передали.
Триндю-бриндю• 28 июня 2023
Якщо заклад освіти знаходиться на тимчасово окупованій території ви маєте право звернутися до будь-якого закладу освіти на території України.
Для початку вам необхідно звернутися до Інфоресурсу за довідкою. Вони дають документ, який підтвердить коли і яку школу ви закінчили.
Також ви можете звернутися до своєї школи, можливо вони вам оцінки випишуть, якщо у них є така можливість.
Потім з цією довідкою йдете до директора школи ( які обрали) і пишете заяву+ паспорт.
Все. Чекаєте на свій дублікат
Наездница• 28 июня 2023
Ответ дляТану на сонці
Пишете листа до школи, приходите пишете заяву, пишете оголошення в газету про втрату документа, приходите ще раз на видачу. За часом мінімум пару місяців, ну і щось коштує. Якщо в окупації- пошукайте хто правонаступник.
Наездница• 28 июня 2023
Ответ дляТану на сонці
Вам покажуть у школі і мають відновити
Триндю-бриндю• 28 июня 2023
Ответ дляНаездница
Ніхто правонаступництво для закладів,які під окупацією не призначає
Наездница• 28 июня 2023
Ответ дляТану на сонці
О так) Дойчляндія?)
Тану на сонці
• 28 июня 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Все. Чекаєте на свій дублікат
Дякую. Регіон де розташована школа, дякувати ЗСУ, не під окупацією. Але, на жаль, в школі говорять, що з архіву можуть дати серію і номер. Далі що робити вони не знають. Мені туди треба їхати з повним розумінням порядку дій. Це неблизько і розбиратися на місці то пуста трата часу. Тому от з´ясовую що за чим робити.
Наездница• 28 июня 2023
Ответ дляТану на сонці
То хай дізнаються, бо вони мають вам видати врешті ту копію
Тану на сонці
• 28 июня 2023
Ответ дляНаездница
О так) Дойчляндія?)
А як же
. Там вже й роботодавець намагався вплинути, йому мій диплом потрібен не менше ніж мені. Та нереально. Треба атестат і все.
месяцкие• 28 июня 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
А якщо під окупацією 🤔
1. Попытаться через реестр вытянуть, если есть номер и серия аттестата
2. На сайте МОН есть инструкция