Залізний занавіс• 28 июня 2023

Таке цікаво буде дитині?

6 років
Результат:
вже голосів: 50
33 (66%) На 1 раз
11 (22%) Цікаво
6 (12%) Результат
Пупс• 28 июня 2023
Знать бы ещё что это
Сама не знаю• 28 июня 2023
Щось не зрозуміле. Не цікаво. Діти люблять яскраве і зрозуміле.
автор Залізний занавіс • 28 июня 2023
Ответ дляПупс
Знать бы ещё что это
Великі предмети з картону , будиночок, ракета і т.д
автор Залізний занавіс • 28 июня 2023
Ответ дляСама не знаю
Як великий 3 д пазл, треба розмальовувати
Allemagne• 28 июня 2023
Если ребенок заинтересован в таких активностях, то будет интересно, а с пустыми гляделками и головой ничего не интересно.
автор Залізний занавіс • 28 июня 2023
Ответ дляAllemagne
Так, любить щось конструювати, сам складає лего на 8 років
Сама не знаю• 28 июня 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Якщо розмалювати, то тоді може бути цікаво.
Але для 6 років не знаю, вони вже переросли розмальовки.
В 6 років вони вже Лего складають.
Ленивица-красавица• 28 июня 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
мой тоже любит лего. но разрисовывать для него это что то страшное, причем так было всегда. хотя любит всякие палатки и нравятся детские домики из пластика, где можно посидеть.
Ермолайчик• 28 июня 2023
1 раз зібрати. Далі у смітник
А що таке?• 28 июня 2023
Моему было б неинтересно
Это вообще на 1 раз
И то…. Я б собрала
Я б порадовалась
Я б вынесла потом на мусор, потому что просто спотыкаешься через хлам)
Svitlo_• 28 июня 2023
Моїй не дуже цікаво, похресниця від такого просто балділа.
Пупс• 28 июня 2023
Интересно, что нет варианта ’не интересно’. Нажала на результат
Дело было давно• 28 июня 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Не издевайтесь над родителями
Из Кукуева я• 28 июня 2023
Мені було б цікаво.
короткопамятна• 28 июня 2023
Буде цікаво. Якщо ще з його зріст
короткопамятна• 28 июня 2023
Нецікаво тим, хто в загалі не любить руками щось робить. Якщо батьки таке не люблять, то і дитина не буде робити.
Сама не знаю• 28 июня 2023
Якщо Ви купуєте такий пазл своїй дитині просто погратися, то хай буде, але на подарунок комусь не варто. Виглядає не естетично, місця займає багато. Один раз може скласти, а потім треба цю велику коробку викидати.
Великий сатирик• 28 июня 2023
Якщо дитина любить 3д пазли, то краше кольорові. І цікавіше, і гарно виглядає сама поробка.якщо дивитись саме ці пазли,то розфарбовувати готове не зручно. Розфарбовувати деталі не дуже цікаво, бо треба чекати поки висохне, щоб збирати. Ну і розфарбовано воно ж буде так собі)))
Сама вумна тутички• 28 июня 2023
Конечно , это ж и собрать и разукрасить
сама себе прекрасная• 28 июня 2023
я купувала схожу ракету хлопчику 3-4 років, було цікаво