Пополняю_Карму• 28 июня 2023

Шок, не хочеться вірити. Ниркова недостатність у молодого кота

Сиджу в шоці, позавчора наш 2-річний кіт почав блювати кожних 15 хвилин, думали, що шерсті наївся чи щось не те з´їв. Ветеринар оглянув, вколов щось проти нудоти, сказав спостерігати, котові краще не стало, сьогодні взяли аналіз крові (результату чекаємо), поїхали на УЗД, і приплили... Крім панкреатиту, хворої печінки і гастриту виявили серйозне захворювання нирок, сказали, що вони у нього як у 12-річного, і процес вже тривалий. Блііін, ну як, ну чому???? Два роки тому похоронили попереднього 12-річного кота від тої самої зарази, з майже такими самими симптомами, я тому і напряглася тим блюванням, але у того кота за декілька років до смерті були перші дзвіночки, які ми провтикали, а цей же здоровий як кінь був до позавчора, пив нормально, їв роял, гарно виглядав. Донька ридає, у мене руки опускаються... І кота шкода, і її.(((
Можливо, хтось розбирається в результатах УЗД, гляньте, будь ласка. Невже справді настільки все паршиво?
автор Пополняю_Карму • 28 июня 2023
Ответ дляСлобожаночка
если надо - пишите посмотрю анализы или схему лечения дам
Буду дуже вдячна.
жижифреймут• 28 июня 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Зимой двух кошек после узи отправили на операцию. Из вскрыли, а там все хорошо. Чем смотрела узист не знаю
Нашей кошке врач делал узи, сказал гидронефроз, почка раздута, говорил молодой ассистентке, смотри, ты такое редко увидишь. А кошка просто не ходила долго в туалет.
И итоге вообще беременная оказалась и случился выкидыш
Но он ее реально капельницами спас тогда, панлейкоплакия, если я правильно написала.
автор Пополняю_Карму • 28 июня 2023
Ответ дляСлобожаночка
випадково продублювала
Метелики на душі• 28 июня 2023
Ответ дляКучМала
Автор, после того как как моего 7 месячного кота забрали в стационар на сутки и ставили катетер,я перешла на мясо.и рада! полет нормальный.нужно правильно морозить.
От сухих кормом жопа
Коти - это хищники и должны питаться как в природе
Ветеринарам выгодно впаривать корма ,а потом лечить

Жду тапки теперь от умных.
Одне м´ясо і все?
Кіна не буде• 28 июня 2023
Ответ дляПатика-мотика
Это от этих сухих кормов, я слышала такие версии, особенно у котов
Нет
Кіна не буде• 28 июня 2023
Ответ дляПополняю_Карму
В клініці радили, але питання, як зібрати - він ходить в бентонітовий наповнювач, без нього терпить до останнього.
Начал сс.ть - быстро крышку стерильную под опу подсунули
Патика-мотика• 28 июня 2023
Ответ дляКіна не буде
Нет
Откуда такая уверенность?
Кіна не буде• 28 июня 2023
Ответ дляКучМала
От сухих кормом жопа

Жду тапки теперь от умных.
1. Одного мяса недостаточно.
2. Сухие корма (хорошие) как раз и базируются на белке из мяса. При достаточном(!) водопотреблении проблемы минимальны
Кіна не буде• 28 июня 2023
Ответ дляПатика-мотика
Откуда такая уверенность?
А у Вас?)
Nova LALI• 28 июня 2023
Ответ дляКіна не буде
1. Одного мяса недостаточно.
Это правда. Я сама больше приверженец корма, но при этом вполне понимаю, что они не всем могут подойти. Например, с собакой мы всегда можем предложить ей(напомнить) попить воды и она пьет. С котами же сложнее. Не все коты пьют много и не на всех работают уловки в виде фонтанчиков и дополнительных мисок с водой. Тут все оочень индивидуально. С натуралкой нет этой проблемы с нужным кол-м жидкости. Но при этом натуральную еду сложно подобрать так, что бы все микроэлементы, витамины и прочее идеально балансировались. А так же проблема с качеством есть. К сожалению идеального ничего нет.
автор Пополняю_Карму • 28 июня 2023
Ответ дляСлобожаночка
Прийшли результати аналізів, я всього по телефону не запам´ятала, але слава Богу, ниркові показники в межах норми, зате цілий букет інших болячок (вражена печінка, шлунок, запалення сальника) включно з гемобартонельозом, хоча у нього бліх практично і не було, рік тому якась пробігла, відразу краплями обробили... Завтра ще будуть перевіряти на імунодефіцит і лейкемію. Поки що з лікування крапельниці, антибіотик і фамотидин (хоча сумніваюся, що в ньому та таблетка втримається).
Сказали, що ХПН поки що нема, але є якась вроджена патологія, яку треба тримати на контролі.