Крихітка на всі• 28 июня 2023
Кава в зернах Якобз Монарх в АТБ
Підкажіть, в АТБ зараз гарна знижка на каву Якобз Монарх, чи варто її купити для кавомашини? Ціна 299.90 грн за кг.
Домашка• 28 июня 2023
Ні, не смачна, просто якась підробка порівняно з якобс, привезеною з Польщі, ізяли в АТБ іншу фіолетова пачка та смачна
Бабайко• 28 июня 2023
Докиньте 100 грн і візьміть ферару, червона пачка. Клянусь, не пожалкуєте!
Крихітка на всі
• 28 июня 2023
Ответ дляБабайко
В нашому АТБ червоної ферарі не має.
Бабайко• 28 июня 2023
Ответ дляКрихітка на всі
В нашому АТБ червоної ферарі не має.
В нашому атб теж нема.
Я вам порадила дійсно смачну каву за найнижчою ціною. А ваше діло, купити її або ні.