Хто чим користується? Є два підлітки в сім´ї, яка доглядова косметика не за всі гроші світу краща? Акне, чорні цятки - весь набір. До цього користувалися Tolpa.
Ёшки_Матрёшки• 28 июня 2023
Автор, не реклама. Мені дуже допомогли консультацією і підбором косметики ось тут. До того мала купу різних дуже не бюджетних засобів, які рекомендували косметологи, мусила ходити на постійні чистки, пілінги … і реально нічого надовго не допомагало.
Зараз практично немає закритих комедонів і запалень на шкірі. Знадобилося трохи більше двом місяців, щоб шкіра стала здоровою.