Редисочка• 28 июня 2023
алергіки - живете самі в приватному домі?
в мене паніка вже пару років: то наростаюча, то спадаюча.
колись був анафілактичний шок на укус оси, після чого з кожним роком психологічно гірше і гірше.
пробувала різних психологів - нічого.
теперр дійшло до того, що боюсь сама бути дома.
розлучена, живу з дитиною, і зараз живемо закордоном в приватному домі, поруч магазин, але от вночі, наприклад, до сусідів трохи треба пройти.
І мені постійно страшно знов такої реакції.
Боюсь пити ліки, які раніше не приймала, бо начиталась, що реакція може бути в межах доби (раніше йшла в поліклініку, там на лавочці пила - і за 1-2 год йшла додому).
Тепер я навіть боюсь якоїсь реакції (пишуть, може бути алергія і протягом декількох днів).
Коли до мене приїжджають батьки - як бальзам на душу, спокійно так і добре.
От їм сьогодні їхати, а в мене паніка.
Це як ПА, яка не закінчується
Настільки важко мозок сприйняв ту анафілактичну реакцію
пробувала різних психологів - нічого.
От їм сьогодні їхати, а в мене паніка.
Це як ПА, яка не закінчується
Редисочка
• 28 июня 2023
P.S. паніка ще через те, що вчора ввечері почала пити ліки нові..
Редисочка
• 28 июня 2023
постійно мозок малює, що треба буде викликати швидку. сусіди далеко, не встигну добігти - і таке..
Платье Длинное бальное• 28 июня 2023
У мене на укуси бджіл та ос - набряк Квінке швидкий
Один раз покусали разом за голову 3 оси - добре що швидка поруч була за пару хв доїхали.
Просто ношу з собою дексаметазон і шприц. Раніше носила адреналін в шприці - тепер він по рецепту.
Творю чудеса• 28 июня 2023
Я Вас розумію, але в мене в мами був анафілактичний. А ми з дитиною теж алергіки. Причому, алергічні реакції почали зʼявлятися на неочікувані речі. Теж дійшло до фобій. Завжди маю із собою ампулу дексаметазону, ампулу супрастину та шприци.
Редисочка
• 28 июня 2023
Ответ дляТворю чудеса
а на що у мами був анафілактичний?
у Вас алергії як проявляються?
Редисочка
• 28 июня 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
в мене ще поліноз на багато чого - просто не писала це в темі
Бабайко• 28 июня 2023
Купіть епіпен - це швидкий метод при анафілактичному шоку, і носіть в сумці. Не потребує набирання в шприц і ви швидко зможете сама собі вколоти.
Страх має пройти, якщо будете мати під рукою
Бабайко• 28 июня 2023
Ответ дляРедисочка
Поліноз не викликає анафілактичний шок
Редисочка
• 28 июня 2023
Ответ дляБабайко
Поліноз не викликає анафілактичний шок
але дає більшу схильність до алергій всяких
Редисочка
• 28 июня 2023
Ответ дляБабайко
в мене він є....
Бабайко• 28 июня 2023
Ответ дляРедисочка
в мене він є....
Тоді треба пропрацювати з хорошим психологом, епіпена достатньо як першої допомоги - навіть якщо сусіди далеко, чи ви одна
Бабайко• 28 июня 2023
Ответ дляРедисочка
В мене поліноз, в дитини теж 7 міс на рік - живі, живемо, проблема у вас в голові на жаль
Редисочка
• 28 июня 2023
Ответ дляБабайко
в мене періодично ПА,
як мені зрозуміти: це ПА у відповідь на щось (нові ліки, щось вкусило і ін.) чи реально важка реакція.
саме тому мені і не допоміг психолог.
бо це не придуманий стан, а це був факт.
саме тому мені і не допоміг психолог.
Бабайко• 28 июня 2023
Ответ дляРедисочка
в мене періодично ПА,
саме тому мені і не допоміг психолог.
Шукайте іншого психолога, можливо потрібен психотерапевт і антидепресанти
Зробіть алергопроби і будете чітко знати, на що є реакція - бжоли тільки, чи ще щось.
Шукайте вихід, а не накручуйте
Редисочка
• 28 июня 2023
Ответ дляБабайко
Шукайте вихід, а не накручуйте
алергопроби показали. але ж вони не робляться на ліки.
а тільки на конкретний перелік алергенів (в житті їх в сотні раз більше)
Бабайко• 28 июня 2023
Ответ дляРедисочка
З ліками все ок, у вас ніколи не було реакцій - шукайте спеціаліста який буде працювати з вашою головою
VitalinkaGL• 28 июня 2023
ото проблема
аллергик,астматик
11 мес жила в селе,у хостов,все в лугах,лесах,цветах
сейчас снимаю дом,та же песня,полыни куча,травы,цветы 155 сортов.
пошла и купила антигестамин.лекарства,в любом маркете
пью и не парюсь
если Вы такая тревожная,сходите к врачу,походу,это не аллергия
аллергик,астматик
пью и не парюсь
Редисочка
• 28 июня 2023
Ответ дляVitalinkaGL
ото проблема
аллергик,астматик
пью и не парюсь
аллергик,астматик
пью и не парюсь
я не про це.
якщо треба випити, наприклад, нові ліки.
на них ж може бути якась реакція.
і страшно коли ти сам дома або з дитиною - бо ніхто не викличе швидку
на них ж може бути якась реакція.
Редисочка
• 28 июня 2023
Ответ дляVitalinkaGL
ото проблема
аллергик,астматик
пью и не парюсь
аллергик,астматик
пью и не парюсь
питання було саме до тих, хто сам живе чи з малою дитиною.
питання приватного будинку тут в контексті того, що довго бігти за допомогою
Бабайко• 28 июня 2023
Ответ дляРедисочка
Вам треба лікувати цей стан, це не нормально, не в алергії ж діло, можливий серцевий напад, інсульт, впасти зі сходів, витік газу, грабіжники вночі...фобій можна тисячі придумати, треба працювати над цією гіпер тривожністю
Творю чудеса• 29 июня 2023
Ответ дляРедисочка
а на що у мами був анафілактичний?
у Вас алергії як проявляються?
Двічі. Вакцина АДС-М. Лимон.
В мене трохи набрякає обличчя, чухаються очі. Але частіше то кропивʼянка. Це жах. Я вже боюсь щось їсти та пити.
Редисочка
• 29 июня 2023
Ответ дляТворю чудеса
Двічі. Вакцина АДС-М. Лимон.
Лимон - це анафілактичний шок у Вашої мами?
а вона до того не їла лимонів, це було на перше вживання лимона?
Творю чудеса• 29 июня 2023
Ответ дляРедисочка
Їла. Не знаю, в чому причина. Пробачте, перепитала, набряк Квінке тоді стався. Швидка, лікарня.
У випадку з вакциною відкачали прямо на місці, бо реакція була стрімкою.