Проработник• 28 июня 2023
Здуття живота після того як з´їла черешню. Мабуть пів кіло)
Чому і що робити? Я ж блін кожну ягідку перевірила перш ніж їсти - без черв´ячків. То чому....
Пополняю_Карму• 28 июня 2023
А с чего вы взяли что червяки должны иметь какое то отношение к вздутию?
Проработник
• 28 июня 2023
Ответ дляЗакусенец
Щя я вас дожену, будемо в парі страждати))
У мене вже розлад шлунку на наступний день ...це капець!!!!
Проработник
• 28 июня 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Ну тому що вони отруйну дію несуть певно
Закусенец• 28 июня 2023
Ответ дляПроработник
От би кавунчиків наших херсонських ще
Пополняю_Карму• 28 июня 2023
Ответ дляПроработник
Нет. Вы это сами придумали?
дамаАмстердама• 28 июня 2023
Ответ дляЛЮБА
А червяки то тут причем? Черешня тяжела к перевариванию . Пройдет .
Тут навпаки. Якщо з ними, то значить хороша не травлена черешня)
А якщо без них - то там хімія, і печінці важко
Проработник
• 28 июня 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Нет. Вы это сами придумали?
Тю...ну я так завжди думала. Пам´ятаю в дитинстві у друзів завжди розлад шлунку був після того як їли червиві ягоди. Тому я кожну перевіряла ...щоб такого не було. І все ж є....чомууууууу Боже який сором
Херсон це Україна• 28 июня 2023
Думаю не в червячках дело, а просто организм так реагирует. Напомили)) а я гадаю почему меня как жабу раздуло и пронесло три раза
всего лишь грамм 300 съела, мытой и без червячков
Идеальная оптимистка• 28 июня 2023
Ответ дляПроработник
Боже, вам сколько лет?))
Какую отруйну, ну вы чего)))))
Идеальная оптимистка• 28 июня 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Я вчера грамм 700 упорола, сутки меня как шар носило из комнаты в туалет, то просраться, то пропердеться… и не есть нельзя, вкусная она
Пополняю_Карму• 28 июня 2023
Ответ дляПроработник
Это сказки родителей для детей
От немытой больше вреда чем от червяков.
Проработник
• 28 июня 2023
Ответ дляХерсон це Україна
👀😅🥴🥴🥴🥴🥴🥴
Проработник
• 28 июня 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
От господи...слава богу що сама живу, бо з хлопцем якби то не пережила б такого сорому
Идеальная оптимистка• 28 июня 2023
Ответ дляПроработник
)))) а я с мужем и он тоже ел. Но браку 15 лет, такие мелочи разве смешат)))
Проработник
• 28 июня 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
👀🙈
Щебетушка• 28 июня 2023
Літо то каторга, еспумізан або мотилиум завжди при собі. Ягоди фрукти овочі і одразу здуття, гази і тп.
Херсон це Україна• 28 июня 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Это да))
Ответ дляПроработник
Расстройство от того что ели зеленую, много скушали, может обработана была чем то жестким, реакция организма ,но явно не от червяков .