Попадалочка• 28 июня 2023
Хто гидує приміркою одягу - як вам ідея?
Сиджу на пляжі в Іспанії (не люкс, але дорогий курорт, заможні європейці навколо), дивлюся – по пляжу дефіле справжнє: 2 дуже гарні дівчата показують одяг. я думала, блогерки чи просто приколюються. ні. дівчата так продають відпочиваючим капелюхи, сукні та парео. розклали магазинчик на пляжі, і прямо цілими сетами ходять демонструють. все це висить і в сусідніх пляжних магазинах, але коли гарні іспанські дівчата все це з усмішками подають - будь-яка ганчірка грає.
загалом, згадала я тут дискусії на тему, як гидко брати кимось вже міряне в магазині. а дівчата так цілий день пляжами ходять, по 3-4 рази одну сукню знімають-одягають. і вгадайте, з якою швидкістю у них все розкуповують? загалом, поки я ліниво думала, а потім купалася, всі сукні, що мені сподобалися, забрали більш спритні туристки. менш спритним дісталися парео в пекельних пайетках. а мені пообіцяли принести завтра;)
Ms. Любмая жена• 28 июня 2023
Вещи вообще то и в магазинах примеряют до вас. И их обычно стирают после покупки.
Вкуси мене• 28 июня 2023
Я видела только афроамериканцев с фейковыми сумочками и пляжными подстилками на испанских пляжах😁 Ажиотажа не было
Я погнала• 28 июня 2023
Вам на пляжі більш нема чим займатися і куди гроші витрачати чим барахло скупляти
Попадалочка
• 28 июня 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Та мені норм, я не гидую
Попадалочка
• 28 июня 2023
Ответ дляВкуси мене
Це респектабельний курорт, їх туди не пускають взагалі
Вкуси мене• 28 июня 2023
Ответ дляПопадалочка
Давайте фото стоящих там лодок😉
Попадалочка
• 28 июня 2023
Ответ дляЯ погнала
Не тільки мені, як виявилось. Краса продає.
Ласковая_львица• 28 июня 2023
Тю... чого гидуватись? Можна ж харчовою плівкою обмотатись і міряти спокійно
Попадалочка
• 28 июня 2023
Ответ дляСито для думок
Не поняла вам противно или нет?
Та ні, мені радощі: гарні дівчата, гарні сукні. Я навіть думала,що хтось в купальника з них купить, бо гарні також були.
Попадалочка
• 28 июня 2023
Ответ дляВкуси мене
Давайте фото стоящих там лодок😉
Човни як човни, я в них не розуміюся. Вони всюди стоять чи пливуть.
Вкуси мене• 28 июня 2023
Ответ дляПопадалочка
🤣🤣
ДолькиКабана• 28 июня 2023
Ответ дляПопадалочка
Вы тролите? Негров полно везде. В самых дорогих ресторанах мира, на самых дорогих курортах.
Vitamina1407• 28 июня 2023
Ответ дляВкуси мене
Давайте фото стоящих там лодок😉
Зараз, стирить у когось і покаже)
Майданщица• 28 июня 2023
Ответ дляПопадалочка
Як їх можуть не пускати на пляж, якщо пляж - не приватна власність?
Попадалочка
• 28 июня 2023
Ответ дляДолькиКабана
Так, біля мене зараз декілька чорних родин відпочивають, виглядають заможними.
А торговців чорних в місті повно чи на місцевих пляжах. Я зараз на закритому пляжі с охороною. Інші дні на інших, там ходять різні торговці, і з арбузами, і з прикрасами - ковдрами, досить нав´язливі. Не по це тема була.
Попадалочка
• 28 июня 2023
Ответ дляМайданщица
Ну так буває, можливо, саме цей пляж такий.
Попадалочка
• 28 июня 2023
Ответ дляVitamina1407
Зараз, стирить у когось і покаже)
Щоб що? Я вас не розумію. Тема про примірку одягу.
Майданщица• 28 июня 2023
Ответ дляПопадалочка
Який? Такий що порушує закон? Чи вибірково пускає тільки гарних іспанок продавати щось?
Що ви несете взагалі?
Я кілька років назад теж під Барселоною відпочивала, в гарному готелі, на територію готелю чужих не пускали, в готелі був свій вихід до води, але пляж - громадське місце, мають право всі знаходитися.
І так по всьому узбережжі було
Що ви несете взагалі?
І так по всьому узбережжі було
Попадалочка
• 28 июня 2023
Ответ дляМайданщица
Що ви несете взагалі?
І так по всьому узбережжі було
Що ви несете взагалі?
І так по всьому узбережжі було
У вас то БУЛО, а я тут зараз ;) нічого проти вашої позицію не маю, ну ок. Мені чорні взагалі не заважають. Я лише здивувалася дефіле на пляжі. Ви, мабудь, коли БУЛИ , також на бачили.
Попадалочка
• 28 июня 2023
Ответ дляПушка заряджена
У меня голова болит, прочитала, ничего не поняла...
Співчуваю, випийте щось, не треба терпіти, бо може у мігрень перейти
Дадосвидания• 28 июня 2023
Ответ дляЛасковая_львица
судячи з назви, я була впевнена,що про це й буде тема)))Або ще якийсь спосіб,як приміряти не торкнувшись себе)
Ласковая_львица• 28 июня 2023
Ответ дляПопадалочка
Зробіть хоч кілька фоточок пляжу, моря) мені цьогоріч не світить... хоч так насолодитись)
Попадалочка
• 28 июня 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Якщо це вас насправді розважить. Все ще буде
Ласковая_львица• 29 июня 2023
Ответ дляПопадалочка
Классс! Дякую) Люблю пляжі, де пісочок і не глибоко) Водичка така прозора! Мммм...