Мурзилка• 28 июня 2023
Продуло вночі з вікна
Промерзла, простуда така, що нічо робити не можу. Був вдома тест на ковід, зробила - негативний. Температура 37,2. Просто полощу горло. Сімейний лікар має вікно тільки у вівторок😬
Ломить тіло ужасно, що можна купити в аптеці?
Снегурочко• 28 июня 2023
О, не я одна такая. Проснулась ночью сегодня, горло саднит так, что слезы из глаз, сопли, слабость. Тоже ночью подмерзла, я прям под окном сплю(((
Мурзилка
• 28 июня 2023
Ответ дляСнегурочко
Я теж близько до вікна, гланд немає, то все на носоглотку пішло, ніс тече(
Напрягає, що сил немає від слова зовсім, голова млява, не знаю що випити від цього стану((
Снегурочко• 28 июня 2023
Ответ дляМурзилка
Я пью Фармацитрон, если мне нужно снять симптом и хорошо выспаться с ним днем. Легче стало. Если не улучшиться, то Милистан начну, он тоже обычно мне помогал