Амелі на мілені• 28 июня 2023

Безкоштовний адвокат

Добрий вечір! Підкажіть, будь ласка, чи є в когось контакти адвоката в Дніпрі, що надасть безкоштовну консультацію? Бо не маю зовсім коштів(((
Лгин• 28 июня 2023
З якого питання у адвокатів є спеціалізація

автор Амелі на мілені • 28 июня 2023
Ответ дляЛгин
Розподіл майна, аліменти
Лгин• 28 июня 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Розподіл майна, аліменти
Ви можете звернутись в центр безоплатної правової допомоги, вони є по всій Україні. Подивіться це вони в Дніпрі і сходіть. Там і консультацію нададуть і документи складуть. Щодо аліментів, то можна скласти заяву до суду щодо видачі судового наказу. Це швидко і ви подасте цей наказ до виконавчої служби.
автор Амелі на мілені • 28 июня 2023
Ответ дляЛгин
Дякую
Пік Антна• 28 июня 2023
Для консультації не обов´язково шукати адвоката. Вам підійде і юрист. Як варіант пошукати по центрах первинної правової допомоги.
автор Амелі на мілені • 28 июня 2023
Ответ дляПік Антна
Дякую
тяжкаялюдина• 28 июня 2023
Стосовно розділу майна ви можете безкоштовно отримати лише консультацію. Представництво в суді по цій категорії справ - оплатне
автор Амелі на мілені • 28 июня 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Дякую!
Замулена ріка• 28 июня 2023
По аліментах можете тут спитати, що Вам потрібно, спробую проконсультувати Вас

автор Амелі на мілені • 28 июня 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Дякую. Ми з колишнім чоловіком домовлялися «на словах» та в переписці на невелику суму. Чи можна ту суму зазначити в заяві на аліменти? Чи суд сам визначить мінімальний розмір?
Замулена ріка• 28 июня 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Можна подати на 1/4 від доходу (це якщо одна дитина), але не менше 50 % прожиткового мінімуму або подати в твердій грошовій сумі ( суму пишете яку хочете)
Замулена ріка• 28 июня 2023
https://legalaid.gov.ua/publikatsiyi/sposoby-styag...
автор Амелі на мілені • 29 июня 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Дуже дякую!