Синди Кроуфорд• 29 июня 2023

Хто такі ці ієгови?

Що вони хочуть від нормальних людей?
Мамин тріль• 29 июня 2023
Сектанты, хотят завлечь нормальных людей в свою секту

Научительница• 29 июня 2023
Что б купили книжку . От меня лично хотели этого
Отжигающая• 29 июня 2023
АСТАНАВІТЄСЬ
автор Синди Кроуфорд • 29 июня 2023
Ответ дляМамин тріль
Так і думала
Завжди морозилась від таких
Щира українка• 29 июня 2023
Якщо вони до вас звертаються, питайте у відповідь: Коли весілля?
автор Синди Кроуфорд • 29 июня 2023
А в очах сама доброта і інтелігенція
Одна_на_всей_планете• 29 июня 2023
Я думала вас уже забанили.
Ноу коммент• 29 июня 2023
Предвещатели конца света .. Все ходят про * конец всем рассказывают ..
Мамин тріль• 29 июня 2023
У меня был сотрудник одновременно свидетель иеговы и иудей, такого хитросделанного человека я в своей жизни не видела.

Крим мій• 29 июня 2023
Мозго..бы. Используют обычно кофейные ложечки для выедания
автор Синди Кроуфорд • 29 июня 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Я думала вас уже забанили.
А то не я
Анонимус Я• 29 июня 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
А то не я
админу видно кто где писал)
ТаЕщеОптимистка• 29 июня 2023
Обычные люди, своей веры. Ничего не хотят 🤷🏻‍♀️
ПанВиктория• 29 июня 2023
Та хз. Вже писала в ін темі що в мене дядько там. То ось що хочу сказати: якщо не тягнуть гроші типу десятин і т. д. , в них пропаганда здорового способу життя. То чому вони погані?
Мені не зустрічалися прям до тошноти свідки. Так, в мого дядька дофіга журналів ’Строжевая Башня’, і вони там збираються групами і вчать їх біблію під чай, печеньки. Я була просто присутня в домі декілька разів під час їх зборів.
Доречі моєму дядькові не дають хрещення, бо він лінива торба. І засранець. Його вічно просять навести лад в своєму житті.
Також, родичі свекрухи в Молдові проживають, і вони теж перейшли в цю віру, після побаченого від попа православного. То я була приємно здивована - вони одне одному допомогають безкоштовно робити ремонти, будівництво будинка...
Але є одина мінус : дядько з цієї віри робить саму правильну, велику і справжню. А ще про кінець світу мене виводить трохи. А все через те, що він говорить що в рай попадать не всі. А тільки обрані. І навіть не всі по хрещенні.
Може я щось не так зрозуміла з останнього.

В будь-якому випадку це краще чим церква ’Возрождение’ Мунтяна.
Пикарда• 29 июня 2023
В семье есть и свидетель Иеговы и ярые сторонники МП, и атеиска я ))) Свидетели Иеговы не особо отличаются от преданных прихожан МП, с той лишь разницей что Свидетели стоят с брошурками, газетами, поскольку приход всё-равно меньше чем у обычных церквей, а МП поднимает паству ’по сигналу тревоги’ когда их дрюкает власть.
ПанВиктория• 29 июня 2023
Аа забула, з чим я не згодна з їх вірою, це те, що наче б то вони не мають право брати зброю і йти на війну. Або поясніть мені: це правда? І що дядько вічно говорить, що зі сторони рашки він впевнений що ні один свідок не взяв зброю і не пішов вбивати нас.
Але я з цим не згодна взагалі. Я впевнена що на нашу землю прийшли і свідки окупанти. І тут ми з ним вічно ведемо гучні дискусії 😁
Едимнаморе• 29 июня 2023
Ответ дляПанВиктория
Так не йдуть до армії, Свідки в будь якій країні. І якщо ви відмовляєтеся , то не приходять і силою не тягнуть. Десятини там нема
ПанВиктория• 29 июня 2023
Ответ дляЕдимнаморе
За десятину я знаю. Вище написала.
Але просто цікаво, чому інших тягнуть в прямому сенсі, а їх ні.....
Дякую за відповідь 🌸
Живчик-счастливчик• 29 июня 2023
Ответ дляПанВиктория
у них эта организация запрещена,поэтому их в армии и нет

ПанВиктория• 29 июня 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Так тоді це не через те, що вони такі ’хороші’, а просто так вийшло по обставинам.
Я просто цього факту не знала.
pusher• 29 июня 2023
Це свідки
Ms. Анонимная• 29 июня 2023
Ответ дляМамин тріль
Аналонично