Дуже попрошу тих, хто має багато вільного часу на коментарі із серії «ви вже задовбали з тими виплатами і взагалі що ви там сидите закордоном на дитячі гроші» пройти повз мою тему та зберегти час на щось корисне, дякую.
Отже суть питання та маленьке інтро:
В травні їздила в Україну на 10 днів та повернулась 30 травня.
Страж гранічна не відмітив по факту Q-ewacuacije (я перепрошую, ящко не вірно написала).
22 червня прийшла децизія від зус що типу я виїздила на більш ніж 30 днів по їх інфо від стражу та вони позбавляють мене виплат та маю оскаржити рішення протягом 14 днів.
Я написала в страж, мені прийшов від них лист ел поштою що вони все виправили.
Написала лист до зус pue де описала ситуацію та підкріпила лист стража.
В ужонді також статус відновила.
Була сьогодні в зус, вони подивились і кажуть бачимо звернення, але тепер чекайте. Ми не можемо спмі поправити, то якась там процедура і це роблять у Білостоку де у них там якийсь головний офіс чи як там.
От тепер питання у кого буди такі випадки:
- скільки ви чекали на відновлення
- чи приходила децизія в pue на відновлення
- чи заплатили всю суму потім чи просто стали платити з дня відновлення
Дякую завчасно за відповідь.
Отже суть питання та маленьке інтро:
В ужонді також статус відновила.
- скільки ви чекали на відновлення
Дякую завчасно за відповідь.
Аноним Первый• 28 июня 2023
Приєднуйся до ZUS Консультації.Статус ’UKR’відновлення у Viber
Запитайте тут.
woman Warrior• 28 июня 2023
Ответ дляPronigirl
Все ж таки кому немає чого робити поставили дизлайки)
Браво🤣
Удалено администрацией...
woman Warrior• 28 июня 2023
Ответ дляPronigirl
Я просто дивуюсь нашим людям, чесно.
З такими співвітчизниками і ворогів не треба…
Заклюють, закидають негативом своїх же. Сумно.
Я вам написала
Holly White• 28 июня 2023
Ответ дляPronigirl
Я просто дивуюсь нашим людям, чесно.
От мені цікаво, а нащо ви на них реагуєте в письмовому вигляді? Ви ж тільки їх розпалюєте.
Ms_Sambukina• 28 июня 2023
В прошлом месяце выезжала на 2 недели. По возвращению пришло письмо гэна электронку на 4й день, что они видят, что я вернулась и возобновляют мне выплаты. На прошлой неделе на 2 дня выезжала, письма такого пока нет - переживаю. Может самой сходить в ZUS узнать, как думаете?