Срочнокпсихологу• 29 июня 2023
Потрошки всі лазейки прикривають
Скоро багатодітні будуть ті у кого 5 дітей
Гитаристка• 29 июня 2023
Ответ дляРойЛеля
Так значить можуть обох синів матері мобілізувать? Це законно?
Просто тут колись читала, що тільки одного, а інший добровольцем.
Будь ласка, хто знає точно дайте мені відповідь
якщо один служить, то решта членів сім´ї можуть відмовитися.
Ответ дляГитаристка
я вчора тут дивилася цю тему, думала, що то якись черговий фейк від Стахова і подібних... А ні то офіс презента так хоче боротися з корупцією.... І от тепер скажіть, що антиковідники і трампісти були сумашедші? вони про це говорили в 2020 (може і раніше). просто дурдом якийсь
Знаете, я когда-то писала, что нельзя перегибать и устраивать бессмысленную (что важно) сегрегацию и дискриминацию, как это было в процессе принуждения к вакцинации. Потому что сегодня кто-то это может и поддерживает, но завтра «придут» и за ним, только уже по другому поводу. Именно так это работает. Далі буде (с)
Ответ дляJave
Перестати красти державні кошти, до моменту закінчення війни ніхто з держ службовців, які не військові, не отримують премії, всім держ службовцям урізати ЗП і всі зекономленні ДЕРЖАВНІ кошти в армію і в зброю, в ПВО для всіх міст і так до тих пір поки не закінчаться військові дії на території України
Як це не вкрасти? На скандального супер-розбагатівшого воєнкома навіть кримінальна справа не відкрита.Значить ділився з ким треба.
А от Червінський в тюрмі і по Дудіну суд,бо Харків відмовився здавати ворогу.Якесь цікаве правосуддя
Гитаристка• 29 июня 2023
Ответ дляTakamaka
чесно, яздивована, що мобілізацію непочали з вчителів
вони б отработали на ура, після вакцинації неповажаю їх, відношусь як до обслуги.
Гитаристка• 29 июня 2023
Ответ дляtetnes
Не знаю как обычные школьные, но преподаватели колледжей и ВУЗов на брони сейчас
ні, насправді це не так, прийняли таке, але на підпису у володьки вже давно лежить і він чомусь не підписує. А тепер вузам кажуть, щоб відправляли на медкомісію, поки без повістки
, тобто шукають неграмотних дурачяків і там
Ответ дляStrelka_007
Бажання жити у всіх однакове, в окопах теж. Всі народжені для життя й любові. Отже, пільг ніяких не повинно бути. Всі в одному човні.
Ні.Женя Кошовий прилюдно повідомляє ,що туди не збирається,бо стріляють і вбивають.І ніяких йому повісток нема.Не хоче,значить не буде.А дочку поставив на сцені співать про тата на фронті.От де цинічна свиня
Ответ дляГитаристка
Пусть без брони они, но имеют право на отсрочку
Ответ дляТруп нареченої
підкажіть якщо чоловік єдиний батько у дитини, бо мати відмовилася при пологах, його можуть мобілізувати?
і як він буде записаний опікун чи батько дитині?
Нет. Если он одинокий отец в документах
Но вот я знаю людей, которые думали над такой схемой- не так просто это все организовать
Гитаристка• 29 июня 2023
Ответ дляЕлена1265
так нема відстрочки, поки що не підписана
Ответ дляJave
Ні маніпулююте ви, і використовуєте до речі відмазки які звучать на марафоні..можна поцікавитись у жителів Маріуполя, Бахмута, Херсона коли війна у них почалась... до вашого відома у світі багато військових конфліктів, але чомусь тільки наш переріс у 2022 в повномасштабну війну з такою кількістю жертв
При Поросі Маріуполь за тиждень звільнили.
При цій владі перетворили на груду сміття
Ответ дляtetnes
Только им со вчерашнего дня начали приходить письма о прохождении медкомиссии в ТЦК.
Год назад Верховная Рада приняла закон №7352 об отсрочке от призыва для научно-педагогических сотрудников вузов, и учреждений профтехобразования, которые работают не менее, чем на 0,75 ставки. В начале августа прошлого года этот закон был отправлен на подпись президенту, но до сих пор не подписан и не ветирован.
Уже видимо больше грести некого, взялись за преподов
Ronia Aronia• 29 июня 2023
Ответ дляЕлена1265
Да, вполне серьезно
Вы были в декрете, анабиозе, летаргическом сне? Ничего личного, просто интересно, как живой человек может быть вне информационного поля.
Ronia Aronia• 29 июня 2023
Ответ дляolgabaluta
Ну что, кто-то еще верит, что война быстро закончится?
Не только сами верят, но и других пытаются заставить.