Рекламама• 29 июня 2023
Грузія. Чи працює роумінг?
Хто був/є в Грузії, як організувати зв´язок чи хоча б інтернет? У Водафона Грузія не входить в перелік країн, де є роумінг. Що робити? Місцеву сімку не хотілося б купляти, в мене слотів вільних немає.
Ще питання. Якщо я українською буду розмовляти, люди будуть сприймати?
Дякую за відповіді.
Пилосмок працює• 29 июня 2023
Краще купити їх картку. Українську вони майже не розуміють, де не де російську чи англійську, тому сприймати вони вас будуть, а от розуміти навряд чи.
Не за Будка• 29 июня 2023
Муж скоро собирается ненадолго в Грузию, то я вычитала что роуминг как в Турции - 50 грн за 100 мб. Печаль конечно, но хоть так