Уходя дверю не хлопать• 29 июня 2023

Має значення для Вас зовнішність соловіка і різниця в віці

У мене різниця в віці з чоловіком 11 років, в усьому мене підтримує, кохає, звічайний ...
ОбережнаЯ• 29 июня 2023
ні

Котики-муркотики• 29 июня 2023
Головне, щоб вам подобався
Добрая свекровь• 29 июня 2023
Звісно що має значення. Мати чоловіка на 11 старшого і на 11 молодшого - це офігенна різниця. Як можна закривати очі на очевидні речі? А зовнішність, в принципі, справа така, чоловіка можна постригти, відгодувати, просити піти на тренажери, відпустити бороду, тут можна попрацювати.
автор Уходя дверю не хлопать • 29 июня 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Головне, щоб вам подобався
Дуже подобається , не дивлячись, що мені вже за 40
Проня_Прокоповна• 29 июня 2023
Разница 11 лет когда ей 22, а ему 33- это ок) но когда ей 33, а ему уже 44- он хочет в выходной лежать, а ей хочется активностей. Не у всех так, но учитывайте это
Из Виа-гры• 29 июня 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
а может наоборот, ему в 44 хочется активностей, а ей в 33 - полежать.
Ответ дляПроня_Прокоповна
Не погоджусь з Вами...
adamdavid• 29 июня 2023
Для мене завжди була важлива зовнішність чоловіка. Навіть не зовнішність , а якась харизма , щоб були метелики у животі. Це мені важливіше за все у стосунках ) чоловіка вибрала від якого метелики були на 50% 🤣 але з часом метелики у животі запрацювали на всі 100))) люблю його)
Проня_Прокоповна• 29 июня 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Бывает и так, но лежать обычно это прерогатива мужчины и чем он старше, тем больше ему хочется лежать

культУра• 29 июня 2023
Все має значення
Чижик Пижик• 29 июня 2023
Внешность не имеет, но поняла что нравится один типаж. Плотного телосложения (не тощие и не толстые, а сбитые), лысые и с бородой 😍
А разница в возрасте вообще не имеет значения. Мой мужчина старше на 19 лет. Кайфую именно от него самого
Проня_Прокоповна• 29 июня 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Не погоджусь з Вами...
Вы дочитали до конца? Я написала- не всегда и не у всех это так. Но так бывает.
Из Виа-гры• 29 июня 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
бывает по-разному, и никакой зависимости от пола и возраста - нет.
Чижик Пижик• 29 июня 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ну нет. Тут много нюансов. Мне например 26 и я интроверт и пассивная во всем , а мужчине 44 и он энерджайзер экстраверт. Вот тут и сошлись . Дополняем друг друга
Проня_Прокоповна• 29 июня 2023
Ответ дляЧижик Пижик
А как именно интроверт и экстраверт дополняют друг друга?
Из Виа-гры• 29 июня 2023
внешность важна. есть внешние черты, которые в мужчине категорически не привлекательны для меня. шарообразная голова и бычий затылок, например.
Тут как тут• 29 июня 2023
Красень не потрібен був завжди, але зовнішність потрібна була та до якої нема відрази. Різниця у віці для мене ще більш важлива. Терпіти не могла, коли більше 5-7 років.
Чижик Пижик• 29 июня 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
В компании с ним чувствую себя более рискованно и если бы у меня был такой темперамент как у него мы бы ссорились часто. Я спокойная, он холерик. Там где быстро решения принимать - это по его части , там где надо подумать - моя прерогатива
Проня_Прокоповна• 29 июня 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Значит вы немного не понимаете значение слов интроверт и экстраверт. Как минимум интроверт комфортно чувствовать себя в обществе экстраверта не может, его слишком много для интроверта

Чижик Пижик• 29 июня 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Наоборот, мы с ним наговориться не можем ) я с ним раскрываюсь совершенно с другой стороны
Проня_Прокоповна• 29 июня 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Ну тогда вы точно не интроверт
Альона2709• 29 июня 2023
Для мене питання віку принципово важливе.
Не уявляю, як молоді дівчата зустрічаються з дорослими чоловіками та фактично, зі своїми татусями.
Идеальная оптимистка• 29 июня 2023
Так має я вибрала собі чоловіка красивого. І молодшого за мене )
Чижик Пижик• 29 июня 2023
Ответ дляАльона2709
Тоже не представляла, пока своего не встретила. Очень многое от конкретных людей зависит
Новопоштинская• 29 июня 2023
Добре, якщо чоловік молодший -- активніший самі розумієте в чому) Жінки досягають піку сексуальності після 30, а чоловіки в більшості своїй відчувають зниження лібідо після 25. Тому різниця в 7-10 років на користь жінки -- ідеальна в цьому плані.
Love_Love_Love_• 29 июня 2023
Ніколи зовнішність не мала значення, але в мене так виходило що завжди були дуже гарні чуваки. Але всі вони були балвани,крім чоловіка
Фенте Фря• 29 июня 2023
Да
Безпорадна Кроко• 29 июня 2023
Ответ дляЧижик Пижик
У вас нічого спільного((((
Чижик Пижик• 29 июня 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
У вас нічого спільного((((
С чего такие выводы?