Лялька в колисці• 29 июня 2023
Почуваю себе похотливим стервом. Але ж...
з самого початку була чесна...
За кордоном. Познайомилася з чоловіком. Він східної крові. На першому ж побаченні сказала, що не шукаю серйозних відносин. Він казав, що людині треба близькість, що моя донька виросте і буде жити своїм життям і т.п.
Кілька раз з´їздили на прогулянки в інше місто. Він познайомив з друзями/колегами (без попередження. Я б не хотіла).
Потім був інтим. Хороший інтим.
Він казав, що любить (до слова, всі вони східнокровні сходу зізнаються у коханні).
Потім познайомився випадково з донькою. Зрідка приходив до мене в гості і розказував, що мені ще тут треба зробити і що допоможе він або його брат із шафою, умывальником і тд. (мене це дратувало, бо не було у планах знайомитися з його братом і я сама знаю, що хочу робити, а що - ні).
Коли поїхав на кілька тижнів у відпустку на батьківщину, звав із собою (але пропозиція із розряду "не можна не відмовитися"). Я не поїхала, звичайно. Він другу і брату дав контакти, щоб мені допомогли в разі чого. Цей друг і брат потім перепитували по кілька раз, чи треба щось. Це теж дратувало: я - доросла людина і за мною приглядати не потрібно.
Коротше, він проявляв себе як чоловік, трохи специфічно, враховуючи різницю культур. Але мене це дратувало, бо , як казала відносини не потрібні були, але мене не чули.
На мене це все стало давити.
Ми розійшлися 7 місяців то
після 3-4 місяців зустрічання.
Не розумів, чому. Зустрічав на зупинках, приїздив додому. Постійно писав.
Це, напевне, для східних чоловіків характерно.
Казав, що любить, не хоче втрачати і т.п.
Ну, я українським чоловікам не вірю, не те, що східним. Крім того,відносини мені не потрібні.
Коротше, місяці два не писав. А тут - знову.
І йому запропонувала те, що хотіла б запропонувати раніше, але не наважувалася. Розуміла, що на "я тебе люблю" таке пропонувати недоречно. А зараз якось згадала гарний інтим і запропонувала...
Коротше, написала, що мені не потрібні відносини. І я про це казала з самого початку.
Але на даному етапі життя інтим з емоціями, але без зобов´язань був би актуальним.
Тому мені шкода, що йому потрібні саме відносини.
На що він відповів, що якщо мені потрібен тільки інтим, він (цей чоловік) є в порядку.
Не зовсім зрозуміла, що мав на увазі.
Що ніколи не забуде тих моментів, що між нами були.
На наступне моє уточнення поставив просто знак оклику.
І далі не відповідає.
Тепер почуваю себе тим самим похотливим стервом. Але ж...
Потім був інтим. Хороший інтим.
На мене це все стало давити.
Ми розійшлися 7 місяців то
після 3-4 місяців зустрічання.
Не зовсім зрозуміла, що мав на увазі.
І далі не відповідає.
Лялька в колисці
• 30 июня 2023
Ответ дляАнонимарик
Вы его не обидели, а написали ему всё как есть, он Вас правильно понял. Мужчины не огорчаются на долго, так как это происходит часто у женщин.
Ок.
Хорошо.
Їжак в панчохах• 30 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Лонгрід получився.
У мене був подібний натяк (просто натяк, мол.., а інтим у нас був класний...) якось, він тоді дуже швидко позитивно зреагував.
А тут...образився, ніби, чи що...
Перемудрили Ви
Лялька в колисці
• 30 июня 2023
Ответ дляРожева юбка
Ну більше повезло. В мене афганець був...
Так кохав, так кохав, а як я сказала все кінець...полізло все гімно....я ще ніколи не зустрічала двояких людей як ці.....
Тепер я цю расу обходжу 10 стороною, і розумію чому їх місцеві обходять і ніхто за них нехоче заміж...
Не афганець))
Гімно не полізло))
Їжак в панчохах• 30 июня 2023
Ответ дляРожева юбка
Боже автор біжіть, в мене один в один була ситуація.....
Мені здається що вони слова ні не розуміють, і не чують.
Поведінка як під копірку. Після розставання ще 9 місяців ходив за мною....шкодую що зв´язалися.....хоче мала теж в кінці почуття що я стерва і розбила серце....
Він заблокував автора. Куди їй бігти?
Наполеон Бонапарт• 30 июня 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Автор, шлите его на фиг.Честно.
у меня знакомойафганец -беженец так голову вскуржил.. сначала она его выгнпала..ходил, как кот. полгода и ныл.ныл. ныл..
На 18 лет старше, страхоуло такое, нос, как у Буратино, зубы штахетник..
Закончилось тем, что таки взял ее замуж. теперь - платье длинное. хиджаб, мусульманство. до вечсера ничего не ест, кричит на нее , кидаетсяЮ она работает. он сидит дома и молится и еще троих детей ему нарожала.Один из них ДЦПшка..Свыныну ни Эж, а то убью .....
Нееее. .....нафиг такое счастье...
Ну, про свинину в принципі правильно, вона 10 годин перетравлюється..,
Лялька в колисці
• 30 июня 2023
Ответ дляВесела пiсенька
З усього вище описаного вами. Якщо ще раз напише, а він точно напише, то хоче надавити на почуття. У багатьох тут були інтрижки з мужчинами східних кровей. Спочатку він весь такий помічник, такий уважний, щирий. А потім не встигнеш кліпнути, як він максимально лізе в життя і порушує кордони.
Ну от побачите)
Хочу додати, що зараз ви почали його виправдовувати. Типу не так вже й написував, не так і набридав. Хоча в описі ж самі написали, що все вас це дратувало.
Ну от побачите)
Дратувало.
Про кількість - то я відносно до написаного відповіла.
Кордони вже частково порушував. Писала).
Наполеон Бонапарт• 30 июня 2023
Лялька в колисці
• 30 июня 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Він заблокував автора. Куди їй бігти?
Не блокував наразі)
Лялька в колисці
• 30 июня 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ось ці всі повідомлення -це переслані, це не він вам написав, а мабуть переклад ваших слів
Не переклад.
То , що переслане, мене в принципі не чіпає.
Я теж подружці розказала.
А зараз на форумі пишу.
Я теж подружці розказала.
А зараз на форумі пишу.
Рожева юбка• 30 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Не афганець))
Гімно не полізло))
Ну почекайте ще;) 99, 9 у всіх під копірку.
Це інший менталітет, інша кров.
Просто не розумію ви його захищаєте?
Доречі що він вам купив, подарував за ці 4 місяці, що зробив для Вас крім того що казав що я кохаю...
Це інший менталітет, інша кров.
Просто не розумію ви його захищаєте?
Наполеон Бонапарт• 30 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Не переклад.
Я теж подружці розказала.
А зараз на форумі пишу.
Я теж подружці розказала.
А зараз на форумі пишу.
Автор, у вас там якийсь брак комунікації
Рожева юбка• 30 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
А женщин у него пару лет назад (к примеру) по роду работы (была возможность) было много. Говорил, что бывали дни - три разных женщины за день.
Ну, по ходу, те женщины были не против.
Надіюсь презерватив використовували? А то ще сюрприз отримаєте від нього
Пушка заряджена• 30 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Лонгрід получився.
А тут...образився, ніби, чи що...
«Я в порядке» це I’m ok. Значить йому підходять ваші умови. Оце мені ще секс зі словником!
Лялька в колисці
• 30 июня 2023
Ответ дляРожева юбка
Це інший менталітет, інша кров.
Просто не розумію ви його захищаєте?
Це інший менталітет, інша кров.
Просто не розумію ви його захищаєте?
В ресторан запросив раз.
Потім тільки розповідав, що з друзями ходив.
Ну і під кінець, коли почав відчувати, що підгорає, запрошував, але я відмовлялась.
Пропонував меблі (він на меблевому складі працює)
На прогулянках пригощав. Скромно.
Допоміг завезти/занести диван, який я б/у купила.
Наполегливо казав, що кухню повісити/мийку зробити допоможе (його брат).
Більше нічого не припомню.
На прогулянках пригощав. Скромно.
Більше нічого не припомню.
Лялька в колисці
• 30 июня 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Є трохи.
Лялька в колисці
• 30 июня 2023
Ответ дляРожева юбка
Звичайно.
Лялька в колисці
• 30 июня 2023
Ответ дляПушка заряджена
Я завжди буду тебе пам´ятати, а потім ось це.
І мовчить.
Не впевнена, що це про те, що умови підходять.
Зовсім не схоже
І мовчить.
Зовсім не схоже
Рожева юбка• 30 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
В ресторан запросив раз.
На прогулянках пригощав. Скромно.
Більше нічого не припомню.
На прогулянках пригощав. Скромно.
Більше нічого не припомню.
Ну коротко кажучи , нічого не зробив...просто приємно займався сексом. Ну звичайно, він знайшов дуже зручну жінку, якій нічого непотрібно.
Якщо ви в Німеччині....я думаю 99, 9 що так, то він неліквід для інших, .і ви для нього ідеальний шанс.....інші не глянуть.
Попросіть хоч подарунок якийсь, хоч сережки золоті
.
Рожева юбка• 30 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
В ресторан запросив раз.
На прогулянках пригощав. Скромно.
Більше нічого не припомню.
На прогулянках пригощав. Скромно.
Більше нічого не припомню.
І ще автор, в них коли підгорає...щедрість просипається...
Норм чоловік, купив би вам новий диван, водив би в кафе а не розповідав, і мінімум дарував подарунки золото, одяг ...він же бачить що ви біженка і грошей мало маєте, а в нього норм зп.....
Зніміть окуляри.
Лялька в колисці
• 30 июня 2023
Ответ дляРожева юбка
.
)))
Я й майже нічого при такому форматі (з моєї сторони) не очікувала.
А секс був приємний, у першу чергу, для мене.
Ну, і йому теж, звичайно.
Рожева юбка• 30 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
)))
Ну, і йому теж, звичайно.
Ви і немаєте нічого очікувати, нормальний чоловік це зробив би..без слів. Знаючи що його жінка, яку він кохає...він вам це казав, живе на маленьку допомогу з дитиною, а він отримує в 5 раз більше і живе сам.....
Лялька в колисці
• 30 июня 2023
Ответ дляРожева юбка
Зніміть окуляри.
Не знаю, яка ЗП.Ну,, якщо він хотів себе саме, як чоловік проявити, то того було мало.
І справа не в сережках.
Наприклад, у той самий ресторан часто із друзями ходив.
Але яці відносини бачила у іншому форматі.
І справа не в сережках.
Сладкий лимончик• 30 июня 2023
Ответ дляРожева юбка
Це інший менталітет, інша кров.
Просто не розумію ви його захищаєте?
Це інший менталітет, інша кров.
Просто не розумію ви його захищаєте?
Дійсьно))Автор смішна така. Я в шоці.
Лялька в колисці
• 30 июня 2023
Ответ дляРожева юбка
Не в 5. Аби у 2.
Тут не такі великі ЗП.
Але так.
Хоча багато німців із жінкою, яка себе ісвою дитину не забезпечує, і не зв´язуються.
Європа.
Тут не такі великі ЗП.
Але так.
Європа.
Рожева юбка• 30 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
І справа не в сережках.
Шкода що ви маєте низьку самооцінку....нехочу вас ображати, але почніть себе цінувати, я думаю ви гарна жінка і заслуговуєте на краще.
Тому тут всі східні мужчини охотяться за нашими, бо знають що вони нічого не хочуть і нічого не просять.....дуже зручно
Лялька в колисці
• 30 июня 2023
Ответ дляПампушечка
Жаль мужчину
Чому це його шкода?
Ви були на місці цього чоловіка?
І зараз проектуєте одну ситуацію на іншу?
Ви були на місці цього чоловіка?
Пампушечка• 30 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Чому це його шкода?
Ви були на місці цього чоловіка?
Я жінка. Мені було б сумно в будь-якому випадку.
Стосунки це за замовчуванням те що веде до створення сім´ї.
Мені було б прикро чути лише про секс.
Ви його не любите просто. Якби любили, то не відпустили б його.
Мені було б прикро чути лише про секс.
Рожева юбка• 30 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Не в 5. Аби у 2.
Тут не такі великі ЗП.
Але так.
Європа.
Тут не такі великі ЗП.
Але так.
Європа.
Я маю інший досвід.....якщо він норм чоловік а не балабол, буде забезпечувати і допомагати ....залежить від жінки, як вона себе поставить.
Рожева юбка• 30 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Не в 5. Аби у 2.
Тут не такі великі ЗП.
Але так.
Європа.
Тут не такі великі ЗП.
Але так.
Європа.
Ну суть ви зрозуміли. Вчіть мову до твердого В2, і знайомтесь з достойними чоловіками. Удачі вам