Лялька в колисці• 29 июня 2023

Почуваю себе похотливим стервом. Але ж...

з самого початку була чесна...

За кордоном. Познайомилася з чоловіком. Він східної крові. На першому ж побаченні сказала, що не шукаю серйозних відносин. Він казав, що людині треба близькість, що моя донька виросте і буде жити своїм життям і т.п.

Кілька раз з´їздили на прогулянки в інше місто. Він познайомив з друзями/колегами (без попередження. Я б не хотіла).
Потім був інтим. Хороший інтим.
Він казав, що любить (до слова, всі вони східнокровні сходу зізнаються у коханні).
Потім познайомився випадково з донькою. Зрідка приходив до мене в гості і розказував, що мені ще тут треба зробити і що допоможе він або його брат із шафою, умывальником і тд. (мене це дратувало, бо не було у планах знайомитися з його братом і я сама знаю, що хочу робити, а що - ні).
Коли поїхав на кілька тижнів у відпустку на батьківщину, звав із собою (але пропозиція із розряду "не можна не відмовитися"). Я не поїхала, звичайно. Він другу і брату дав контакти, щоб мені допомогли в разі чого. Цей друг і брат потім перепитували по кілька раз, чи треба щось. Це теж дратувало: я - доросла людина і за мною приглядати не потрібно.

Коротше, він проявляв себе як чоловік, трохи специфічно, враховуючи різницю культур. Але мене це дратувало, бо , як казала відносини не потрібні були, але мене не чули.

На мене це все стало давити.
Ми розійшлися 7 місяців то
після 3-4 місяців зустрічання.

Не розумів, чому. Зустрічав на зупинках, приїздив додому. Постійно писав.
Це, напевне, для східних чоловіків характерно.
Казав, що любить, не хоче втрачати і т.п.
Ну, я українським чоловікам не вірю, не те, що східним. Крім того,відносини мені не потрібні.

Коротше, місяці два не писав. А тут - знову.
І йому запропонувала те, що хотіла б запропонувати раніше, але не наважувалася. Розуміла, що на "я тебе люблю" таке пропонувати недоречно. А зараз якось згадала гарний інтим і запропонувала...

Коротше, написала, що мені не потрібні відносини. І я про це казала з самого початку.
Але на даному етапі життя інтим з емоціями, але без зобов´язань був би актуальним.
Тому мені шкода, що йому потрібні саме відносини.

На що він відповів, що якщо мені потрібен тільки інтим, він (цей чоловік) є в порядку.
Не зовсім зрозуміла, що мав на увазі.

Що ніколи не забуде тих моментів, що між нами були.

На наступне моє уточнення поставив просто знак оклику.
І далі не відповідає.

Тепер почуваю себе тим самим похотливим стервом. Але ж...
Чупа-чупс• 30 июня 2023
Автор, скиньте оригинал на немецком, там может смысл не тот
Сладкий лимончик• 30 июня 2023
Автор а нащо вам задаром спати з чоловіком східних кровей?)Як так дуже хочете інтиму то можна знайти не бесплатно, а не спати з різними придурками які нав’язують шо у них іменно Любовь до вас велика і чиста, ага))
Летюча помилка• 30 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Это совсем другое.
Он не глубоко верующий.
О хиджабе вообще речь не идёт - он от него вполне далёк.
Да и тема замужества не актуальна.
Я поняла Вас.Я к тому, что они очень приставучие))))
Ваш в том числе))
Моя знакомая не выдержала, сломалась..
А у Вас чувство вины и чувствуете себя. как будто обидели мужчину)
.Ему нужно получить то, чего он хочет.Есчли получит. то станет вести себя по- другому.Поэтому нафиг, нафиг))Не переймайтеся
Большой секретик• 30 июня 2023
А как вы с ним в реале общаетесь? Тоже при помощи этого переводчика? Это же кошмар 🤯
Раздражевская• 30 июня 2023
Ответ дляКонфиденциальность
хоть и турок, но приятно что не животное которое ищет мамок разведенок для секса, как тут вчера писали некоторые
Вірменин у автора.
Всі уже її знають з цими походеньками. Постійно то одне то інше.
Нехай щастить• 30 июня 2023
Якась дивна ваша поведiнка.

Незріла
Майская киска• 30 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Я завжди буду тебе пам´ятати, а потім ось це.
І мовчить.

Не впевнена, що це про те, що умови підходять.
Зовсім не схоже
Да у него уже есть другие,а вы все не можете успокоится...Вы совсем совсем непопулярны у мужчин,что даже такой сойдет? И как можно верить хоть одному слову его,они же фальшивы.У них одна цель - влюбить в себя и сосать бабло манипуляциями.Подруге моей нравились восточные из за секса, так что я в курсе,какие двуличные и хитрые они и трепятся все как один про серьезные отношения,любовь,детей усыновят...это какой надо быть голодной,что б вестись на знаки какие то что он выслал,заводить тему на форуме ради такого говна,простите
автор Лялька в колисці • 30 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Оригинал
автор Лялька в колисці • 30 июня 2023
Ответ дляПампушечка
Я жінка. Мені було б сумно в будь-якому випадку.
Стосунки це за замовчуванням те що веде до створення сім´ї.
Мені було б прикро чути лише про секс.
Ви його не любите просто. Якби любили, то не відпустили б його.
Це лише Ваші стереотипи і установки.
Я була чесна. У коханні не зізнавалася, так , як він мені з першого побачення - а мені таке дивно.
Але він мені подобається і мені з ним добре.
автор Лялька в колисці • 30 июня 2023
Ответ дляРожева юбка
Я маю інший досвід.....якщо він норм чоловік а не балабол, буде забезпечувати і допомагати ....залежить від жінки, як вона себе поставить.
Я не шукаю забезпечення і залежності від когось.
автор Лялька в колисці • 30 июня 2023
Ответ дляРожева юбка
Ну суть ви зрозуміли. Вчіть мову до твердого В2, і знайомтесь з достойними чоловіками. Удачі вам
Дякую Вам.
автор Лялька в колисці • 30 июня 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Бо мені подобається інтим саме з ним.
Хоча, він не закриває всі мої потреби у цьому.
Але я і не сподіваюсь таку людину знайти, знаючи себе.
Насправді, знайти людину, з якою тобі справді добре в ліжку і з якою співпадають темпераменти - не так уже й просто.
Ну, я це для задоволення , а не для прибутку роблю.
Библиотекарь• 30 июня 2023
Він погодився на секс без зобовязань
Библиотекарь• 30 июня 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Автор, шлите его на фиг.Честно.
у меня знакомойафганец -беженец так голову вскуржил.. сначала она его выгнпала..ходил, как кот. полгода и ныл.ныл. ныл..
На 18 лет старше, страхоуло такое, нос, как у Буратино, зубы штахетник..
Закончилось тем, что таки взял ее замуж. теперь - платье длинное. хиджаб, мусульманство. до вечсера ничего не ест, кричит на нее , кидаетсяЮ она работает. он сидит дома и молится и еще троих детей ему нарожала.Один из них ДЦПшка..Свыныну ни Эж, а то убью .....
Нееее. .....нафиг такое счастье...
Омг. Баби дури
Библиотекарь• 30 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Он не турок.
Тікайте краще, що більше нема з ким спати? Ну серйозно
Библиотекарь• 30 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
А женщин у него пару лет назад (к примеру) по роду работы (была возможность) было много. Говорил, что бывали дни - три разных женщины за день.
Ну, по ходу, те женщины были не против.
Фу мляяяяя ви взагалі всеядна?
автор Лялька в колисці • 30 июня 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Він погодився на секс без зобовязань
Не помітила.
автор Лялька в колисці • 30 июня 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Є. Але з ним у мене по 3-10 оргазмів. Він знає, що я хочу. І робить це так, як подобається мені.

Шукати-перебирати - нема натхнення і бажання.
Я пані прохана...• 30 июня 2023
Ой, я так познакомилась , араб, что сказать, все то же , что и у Вас ,слова, действия, вечно предложение узаконить отношения, узнала позже, после расставания , что он это же еще украинкам предлагал.Расстались мы полгода назад, каждые 2 недели звонок, сообщение, на отвечаю, так как все тогда объяснила, не знаю сколько еще будет писать.Но сделала вывод, что с ним больше не связываюсь, ненадежные, болтливые, собственники и бабники.
Написали и написали, забудьте.
автор Лялька в колисці • 30 июня 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Фу мляяяяя ви взагалі всеядна?
Він дууууже чистоплотний. У нього це на рівні ОКР.
автор Лялька в колисці • 30 июня 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Написали и написали, забудьте.
Араби часто дуууже брехливі і примітивні.
Хоча не всі. Знайомий - лікар. Розумний і інтелігентний. Є фармацевт - теж норм.
Загалом їх сторонюсь.
Библиотекарь• 30 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Ви точно куку ну нічого, життя навчить. Шок
автор Лялька в колисці • 30 июня 2023
Ответ дляБиблиотекарь
В якому значенні?
Пишіть конкретно.
автор Лялька в колисці • 30 июня 2023
Помітила , що багато хто в темі наводить свої приклади спілкування зі східними чоловіками і пише: точно, як у автора.
Хоча, реально історії дуже відрізняються.

Я не кажу, що описаний мною чоловік - взірець чесності і порядності.
Але він дуже позитивний. Бабулькам перейти дорогу допомагає. У транспорті місце уступає. У жінки був гіпс на нозі - він їй допоміг спуститися по сходах.
І це не гра. Він такий і є.

Дуже чистоплотний. Навіть, занадто.
Раз у громадському транспорті проїхався - уже одяг у стінку. До поручнів у громадських місцях не торкається. Душ і зміна білизни - по кілька раз на день. Тварини - джерело грязі і паразитів . Приходячи додомау, якщо ходив по вулиці у відкритому взутті (навіть 20хв) - відразу у ванну мити ноги, а потім уже можна по квартирі ходити. І мене итак заставляв . І т.п.
Зроблено у 80-х• 30 июня 2023
автор,вы не честная с собой, у вас много страхов, и говоря что не хотите отношений-потому что всем мужчинам не верите ,опять таки сами себе не можете признаться. Выложили вы сюда, что увеличить свою значимость вроде как вас наконец-то кто-то полюбил, обратил внимание.И еще -то что вы описали он себя ведет вприниципе как достойный мужчина, хочет серьезных отношений,пытается помочь, знакомство с родителями, поехатьв минипутешествие, все о том то пишут психологи)вы это не принимаете-вы не привыкли к такому хорошему отношению к вам т.е. отношения там где вас футболят-да вот такие отношения вас опять привлекут. по-поводу не хочу отношений-но вы же с ним спите,общяетесь значит все-таки хотите
Зроблено у 80-х• 30 июня 2023
кстати он вам правильно написал-предпочитаю честность, а вы не честные с собой
автор Лялька в колисці • 30 июня 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
У меня есть страхи (как и у каждого человека) и опыт неудачной семейной жизни (начиная с семьи, в которой я выросла и заканчивая собственным опытом замужества).

Значимость? Думаете, он - единственный мужчина, который , наконец, обратил внимание?
Для среднестатистической женщины мужчину найти - вообще не проблема.
Вы хоть тему читали?

И это все не значит, что я не честна с собой. Как раз наоборот.
И мне не нужны с ним серьйозные отношения (я не готова и не хочу подстраиваться под чью-то культуру и восприятие мира, знакомиться с многочисленными родственниками и объяснять то, что объяснять не нужно. Для серьезных отношений мне нужен человек, который имеет общие со мной темы для разговора (а говорить я могу от науки и техники до глобальных мировых проблем) и интересы. Мне самой с собой в общем-то нормально и нет острой проблемы искать ´половинку´)
При этом мне нужен хороший интим и эмоции.

Знаете, Вам не обязательно понимать меня.
Просто у каждого человека свои потребности - просто примите это.
автор Лялька в колисці • 30 июня 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Так это я написала о честности
Библиотекарь• 30 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
В якому значенні?
Пишіть конкретно.
Чистоплотний кобеляка який мав 5 жінок за день. Ви точно в адекваті, вибачте?
автор Лялька в колисці • 30 июня 2023
Ответ дляРаздражевская
Вірменин у автора.
Он не армянин.

Но об армянинах.
Обходила их 10-й дорогой.
Но как-то почти год назад у знакомой, с которой на тот момент близко общались, появился ухажор - армянин.
И она меня просила несколько раз с ними съездить куда-то.
Короче, взял как-то на природу этот ее ухажёр своего друга (типа, для знакомства со мной). Друг мне изначально не понравился. Но ещё после некоторого общения, рассмотрела в нем темперамент и меня к нему хорошо так потянуло чисто физически.
Но он на долго пропадал между встречами - это высаживало.
Прям до самого интима у нас дело не дошло, но было моментами ооочень жарко. Не просто поцелуи в губы).

Но по причине его испчезновений между встречами, решила на него забить.
Кроме того, через некоторое время познакомилась с мужчиной с темы.

А у этого армянина - как крышу сорвало (хотя до этого пропадал). Стал очень навязчивым и напористым. Прям чрезмерно очень. Как описывают здесь в теме.
Короче, поблокировала его всюду.
И уже забыла о его существовании. Не видела почти год.

Позавчера - звонок в дверь. Открываю - стоит с цветами, шампанским и конфетами.
Чуть дар речи не потеряла.
Пришлось поговорить. Говорил, что в воскресенье опять придет, на что я сказала, что категорически - нет. Придется в воскресенье с дома линять.
Это жесть, потому, что знает теперь , где живу.