Стопясят раз обсуждала• 30 июня 2023

Як економніще використовувати електроенергію бойлер?

Дівчатка, допоможіть порадою, будь ласка
Орендую квартиру, живу сама, бойлер на 80л
Як економніше? Завжди щоб був включений, але на мін.температуру? Чи нагрівати побільше, а потім виключати на добу? Як думаєте?
Та прям багіня• 30 июня 2023
Як ви сама і не багато води використовуєте, то вам того бойлера на кілька днів вистачить. Я пам´ятаю чоловік поїхав у відрядження, то мені бойлера на 80 літрів на 3-4 дні вистачало самій. Як чула що прохолодна вода - включала підігрівала

автор Стопясят раз обсуждала • 30 июня 2023
Ответ дляТа прям багіня
А ви його на макс.температуру виставляли?
ТаЕщеОптимистка• 30 июня 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
У нас есть кнопка энергосбережение и он сам включается
Та прям багіня• 30 июня 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Ні, нащо мені максимальна? В меня режим ’е’ Там був, на ньому завжди і стояло. За законами фізики чим більша температура рідини тим швидше вона віддає тепло. Не бачу сенсу нагрівати до окропу, вихолоне все рівно колись
Люблю ВалЄру• 30 июня 2023
Залежить від того, як часто використовуєте. Якщо з роботи ввечері приходите, то моя сестра включала саме тоді, поки речі та сумку розбере, він і нагріється . А якщо вдома весь день, то на температуру виставляла б
Звездолётчица• 30 июня 2023
Выставлять на макс температуру и после нагрева выключать вообще. При постоянном включении он будет регулярно запускаться как только температура воды упадет ниже заданной, а при условии что у вас он на минимальной стоит, то считай работает у вас он круглосуточно.
Ответ дляЛюблю ВалЄру
На роботі весь день. Зранку душ та мию голову, ввечері душ та мию посуд, готую
Стриптизерка• 30 июня 2023
Нас троє ,теж 80 л бойлер.
Зранку не вмикаємо,тому що гріємо звечора.Хто перший приходить з роботи-вмикає бойлер,десь години 4 працює,вистачає всім помитись ,посуд помити після вечері+на ранок ще є гаряча вода.
Достатньо економно виходить,не більше 100квт на місяць саме за бойлер.
В вихідні дні більше включений,бо і їсти більше варимо,і вбирання,миття підлоги і т.д.
Верочка 100%• 30 июня 2023
Нагріла один раз і виключила, на добу вистачає
Зранку нагріваю

Ответ дляСтриптизерка
Нас троє ,теж 80 л бойлер.
Дякую! В мене 200-250 кв за міс зараз при включннрму завжди бойлері. Думаю, як зекономити. І це я кондиціонер ще не включаю
Верочка 100%• 30 июня 2023
Все залежить від режиму вашого
Спробуйте по різному
Прийдіть щ роботи і нагрійте, подивіться чи вистачить вам води на ранок. Так і за температуру
Тушьмушьнюшь• 30 июня 2023
Ответ дляТа прям багіня
Як може таке бути? ))ви не миєтесь, волосся?
Верочка 100%• 30 июня 2023
В мене світла на 1200, якщо відключаю , то на 300 грн меньше
Ответ дляВерочка 100%
О, дякую!
Я нє Матрьошка!• 30 июня 2023
В мене розумна розетка і стоїть таймер на нагрів з 01.00 до 05.00, але в мене нічний тариф є. Нагріваю на максимум, вистачає норм помитись тощо.
Та прям багіня• 30 июня 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Миюсь звичайно. Але мені на це повний бойлер не треба. Це чоловік в мене як вутка - поки бойлер не охолоне, з ванни не вилізе, мені достатньо декілька хвилин під душем. Волосся коротке, тоже багато води не треба
бибизяна• 30 июня 2023
Ответ дляСтриптизерка
Нас троє ,теж 80 л бойлер.
В нас так само як у вас. 80 л і 4 людини. Не вимикаємо бойлер взагалі. Але включений він в економ режимі. Теж не більше 100 кВт.
Ответ длябибизяна
Дякую!
Ищу-брожу• 30 июня 2023
Мы нагреваем, выключаем, снова включаем по мере остывания, помыться можно и тёплой водой, не обязательно кипяток.

Вилами по Воде• 30 июня 2023
Включаю, нагревает полностью. Всё,хватает воды на сутки.
Сама не знаю• 30 июня 2023
Когда бойлер был включён сутками, получалось ок. 450 кВатт.
В этом месяце нагрели, выключили, в 2 раза меньше будет.
Фенте Фря• 30 июня 2023
Ответ дляСтриптизерка
Нас троє ,теж 80 л бойлер.
Странно утром троим помыться и вечером, а в выходные и три раза в день выходит мыться, и извините супруги когда сексом занимаются мыться идут, ну я так думаю. Для меня нонсенс вам воды хватает!
Пліткарка• 30 июня 2023
Зрозумійте, якщо підігрівати воду, єнергії меньше витрачаєтся, а гріти з нуля, то звісно, більше, я ніколи не відключаю
Заела_пластинка• 30 июня 2023
Економніше та зручніше перший варіант.
Включити на мінімум.
Нагрівати його по максимуму і відключати - це дурний варіант.