Я б такое не носила, но продаю• 30 июня 2023

Прийняли закон про відміну 2% податку ФОП. А щодо ЄСВ?

Читаю про цей новий закон, але якось незрозуміло про ЄСВ:

"збережено право добровільної сплати ЄП і ЄСВ для прифронтових територій (у тому числі територій можливих бойових дій);"

Не можу знайти конкретики, як ті території визначаються, та й взагалі якось незрозуміло все.
Можливо, є тут хтось, хто розбирається у всьому цьому. Підкажіть, будь ласка.
автор Я б такое не носила, но продаю • 30 июня 2023
Анонімний нік жесть. Ні, я взагалі не продажами займаюся, інше. )))
Нехай щастить• 30 июня 2023
Є перелік територій, періодично змінюють його. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1668-22#Text
я Кукарача• 30 июня 2023
як буде текст прийнятого закону, тоді й будете розбиратись
Борець за гаманець• 30 июня 2023
Автор, так вроде перенесла рада рассмотрение на 1 октября
Ответ дляНехай щастить
О, дуже дякую!

Подивилася - ми не в списку, хоча дуже близько.
Ответ дляБорець за гаманець
Сьогодні прийняли вже.
Нехай щастить• 30 июня 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Приняли во втором чтении, скорее всего вступит в силу 1 августа. Нужно читать, что там приняли, было много поправок.
Дівка в намисті• 30 июня 2023
Ответ дляБорець за гаманець
С 1 августа отменяют спец.группу.
Маурита• 30 июня 2023
ЄСВ не відносилось до цього Закону, повинна лишитися добровільна сплата. Але потрібно дочекатися друку Закону, мало чого могли пропихнути(
Ответ дляМаурита
Добровільна сплата для всіх чи тільки для прифронтових територій? Було ж для всіх досі. А ось тепер пишуть про добровільно для окремих територій, що і насторожує.
Сама купляю квіти• 30 июня 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Только для прифронтовых.
Ответ дляСама купляю квіти
Только для прифронтовых.
Але ж зараз це для всіх, так?
Первоклашка Я• 30 июня 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Але ж зараз це для всіх, так?
так
Маурита• 30 июня 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Добровільна сплата була для всіх. І міняти не повинні були, в проекті такого не було. Я читала коментарі журналістів, що для прифронтових залишили. Але журналісти часто невірно коментують. Потрібно дочекатися друку Закону.