ИНЬэтовамниЯНЬ• 30 июня 2023
Терміново! У дітей прострочені закордонні.
Як максимально швидко можна зробити нові? Нам через тиждень за кордон потрібно. Щойно побачили, аж в очах потемніло. Оплатили тур наперед
Звездолётчица• 30 июня 2023
Вроде есть за 3 дня, но очень дорого.
Звоните в ДП Документ узнавайте.
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 30 июня 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Вам не могли оформити тур, не фантазуйте))
Я самостійно замовила на букінг оплата наперед
Янка-угомонись• 30 июня 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ясно, це не тур, а оренда
Зверніться в ДП документ. Але це нереально. Краще ввдмовляйтесь на букінгу. Поясніть ситуацію
13чудоСВЕТА• 30 июня 2023
Что вы несёте
Как вам могли оформить тур, если паспорта у вас на грани были?
13чудоСВЕТА• 30 июня 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Так это не тур
За неделю никто не сделает
Фенте Фря• 30 июня 2023
На початку червня термінові паспорти робили за 1 тиждень через звичайний цнап. Але зараз зараз може бути інша ситуація
Ку-кусик• 30 июня 2023
Ответ дляСhanelKa
Колись робила знакома за 2 дні ще дуже давно до ковід, вагончик до неї приїхав і все оформили
Коштувало 5000 грн
Дуже давно
Коштувало 5000 грн
Дуже давно
Шо їй в тому вагончику паспорт малювали?)))
Мэри Попкинс• 30 июня 2023
Ответ дляСвята
Еще и выходные завтра.
Едьте утром, узнавайте может вам могут продлить эти, печать и новую дату
Продлить можно только будучи за границей
В Украине только новые делать
Українська Мрія• 30 июня 2023
Ответ дляСhanelKa
Коштувало 5000 грн
Дуже давно
Коштувало 5000 грн
Дуже давно
Вагончик тронется, вагончик тронется, вагончик тронется...вагончик тронется, автор останется...
Пузата Хата• 30 июня 2023
Ответ дляСвята
Еще и выходные завтра.
Зараз не продовжують вже
Пузата Хата• 30 июня 2023
Ответ дляКокошинЭль
Сходите продлите, ну и сразу заодно закажите новый
Зараз не продовжують вже
Твльки новий
Ку-кусик• 30 июня 2023
Ответ дляСhanelKa
Фоткали
Знімали відбитки
Фургончик приїздив
Знімали відбитки
Фургончик приїздив
А, ну сейчас, я думаю проблема не в снятии отпечатков. А в скорости работы печатного станка
Нічого вдягти• 30 июня 2023
Ответ дляСвята
Еще и выходные завтра.
Я не знаю як де, але в моєму містечку субота була робоча, а вихідні й неділя, понеділок. Так що нехай автор завтра йде, може працюють.
Свій варік• 30 июня 2023
Автор, ото ви начудили. Паспорти повинні бути зі строком більше 6міс до закінчення. Шукайте, можливо вам повезе.
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 30 июня 2023
Ответ дляСвій варік
Та я в шоці