ИНЬэтовамниЯНЬ• 30 июня 2023

Терміново! У дітей прострочені закордонні.

Як максимально швидко можна зробити нові? Нам через тиждень за кордон потрібно. Щойно побачили, аж в очах потемніло. Оплатили тур наперед
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 30 июня 2023
Ответ дляGleva
Наче ще можна виїжджати дітям до 16 років по свідоцтвуhttps://dpsu.gov.ua/ua/Peretinannya-derzhavnogo-kordonu-pid-chas-pravovogo-rezhimu-vonnogo-stanu-Pitannya-vidpovid/
Дякую величезне 🙏завтра уточню

Чеширская кошечка• 30 июня 2023
Загранпаспорт не продлевают точно.
Дочка подала документы во вторник т.к в этом месяце срок действия паспорта закончился.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 30 июня 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
вы автор вообще территориально где?
Луцьк
Ацетилсалициловая кислота• 30 июня 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Та я в шоці
Де ви живете?
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 30 июня 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Де ви живете?
В Луцьку
Ацетилсалициловая кислота• 30 июня 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
В Луцьку
Тоді не допоможу.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 30 июня 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Тоді не допоможу.
Та я готова приїхати якщо не вдасться тут. Ви звідки ? Київ?

Ацетилсалициловая кислота• 30 июня 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Завтра бігом у паспортний сервіс ДП ’Документ’, і прямо до керівника, щоб організували швидку передачу паспортів на друк, слізно просите. Але якщо зараз затримка саме на комбінаті Україна, то не надрукують...
аромат Жука• 30 июня 2023
https://dmsu.gov.ua/services/online.html
Записуйтесь в електронну чергу.
Деякі підрозділи завтра працюють
Лизочек• 30 июня 2023
Как вариант - мотнуться в Польшу в консульство и продлить детские паспорта или вклеить детей в свой
Фенте Фря• 01 июля 2023
Ответ дляЛизочек
Наче не випускають з України з такими. По Європі - так, в Україну - так а з України- ні