Ролик снят перед Евро 2012, на фоне матча - война, бомбардировки, танки. Разбомбленый Колизей, Лувр.
Выводы сами делайте.
Мелодия, кстати- прощание славянки.
Выводы сами делайте.
Мелодия, кстати- прощание славянки.
Ответ дляаллюсик
Я до того, що не всі плани збуваються. І Сі, якщо не дурачок, то ще не раз переосмислить свої плани. Мій дядько працює давно в керівництві рос прокуратури, особисто доклади путіну раніше робив. Так от він як людина утаємничена писав моїй мамі, потерпіть, все закінчиться 2 березня того року. Якби це писала пересічна бабка з лавки під Бєлгородом, пофіг. Але зараз я розумію напевне, що все пішло 100% не за планом. Тому що там хочуть китайці і що вони зможуть/отримають - це дві великі разніци
Я не хочу образити вас, але таке тоді писали абсолютно всі росіяни - потєрпіте 2 нєдєлі, вас освободят’
Angelika93• 30 июня 2023
Ответ дляаллюсик
Ну, так пюррер хотів же Київ за три дні. Звичайно, що пішло не за планом.
svetlapanna• 30 июня 2023
Ответ дляАлександр_5
В мене знайома була в Китаї під час пандемії, їздила до доньки. Таке розповідала, що капєц. Таке враження, що китайці з іншої плнети.
Так. А ще я пригадала. Поїхала з чоловіком якость ( це 2008 рік був) на 7 кілометр,так підійшла до лотка, де китайці торгували.Питаю ціну, а він як загилив- я кажу йому Ти нормальний, ій ціна не 200, а максимум 70 грн.
Він як почав щось верещати, а потім каже русская дура, да я тебя сейчас нагну, с..ка, мі здесь хозяева.
Тогда я ему сказала - русских нагинай. а я украинка. Он мне в ответ - без разницьі..
Сколько лет прошло, врезалось в память
глазурька1• 30 июня 2023
Ответ дляаллюсик
Я в курсі, що всі. Але заступник генпрокурора і тітка Маня - це не одне й те саме, ну камон
То були плани. Але не на тих напали
Ответ дляsvetlapanna
Сколько лет прошло, врезалось в память
Вони специфічні.
Angelika93• 30 июня 2023
Ответ дляаллюсик
Якщо хворий карлик не знав, що буде такий спротив українців з підтримкою багатьох країн, то до чого тут якийсь заступник генпрокурора?
svetlapanna• 30 июня 2023
Ответ дляаллюсик
Напевне, вони гадалия. що їх тут з квітами зустрінуть, тому і вирішили, що до 2 березня всі здадуться.
Але дали по зубах )))
глазурька1• 30 июня 2023
Бісить мене ця матрьоха з пальцем вниз. Засунь його собі в анальний отвір, може полегшає.
svetlapanna• 30 июня 2023
Ответ дляАлександр_5
Мені не доповідали.
Байден кілька раз казав, що китай цю війну може завершити одним дзвінком
Він близько до істини,Байден
Ответ дляглазурька1
Та да. Всім ставить ті пальці
І от, доречі. Цифровізація вся з китаю йде. Там вже давно все оцифровано. І концтабір свій цифровий вони вже попробували на уйгурах...
svetlapanna• 30 июня 2023
Ответ дляаллюсик
Ви хоч дядька не видавайте, бо ж рашисти тут пасуться )))))
Liebelebenn• 30 июня 2023
Ответ дляprodamodejdudetskaya b.u
Будет три сверхдержави. Америка Италия И Китай.
По предсказаниям мы только вначале конца. Запомните. Когда папа Римский подожмет под себя все конфессии. А Израиль будет строить известный разрушенный храм тогда девочки …всё будет неважно этот мир будет сожжен к сожалению… будет все как сказано в последних глав Библии. Поэтому мы ничего не изменим. Мы просто наверное зрители этого безумного времени. Я конечно хочу жить в мире. Но судя по последним событиям. Назревает медленно третья мировая. 😢😬🤦♀️
Я в Німеччині, тут підтримую бабусю, а вона мене (не рідна, вона самотня 79 річна жінка з Миколаєва), віруюча. Я почала звертатися до Бога лише 5 років тому. Так ось сьогодні говорили, я розказувала про свої плани і бажання, а вона така, заспокойся, головне молися, віруй і сподівайся що Господь врятує мене і моїх дітей , бо скоро і в Європі не буде стабільності. Врятується лише 1/3 населення планети. розія несе зло і буде знищена, але вони нароблять ще багато нещасть.
Ответ дляMrsQueen
Что поёт этот придурок ? Всегда недолюбливала китайцев
Вот не знаю китайского. А музыка - прощание славянки
svetlapanna• 30 июня 2023
Ответ дляглазурька1
І сидить , во всіх постах вже той палець поставило, стерво ))) Не звертайте уваги.
Воно ще адмінам скарги ліпить, минулого разу я написала те, як їх можна назвати незлим тихим словом, то мені бана вліпили.
Рускіх бєрєгут
Ответ дляMrsQueen
И голос дебила. Китайский на уровне знают только китайцы
Певец какой-то из Гонконга
svetlapanna• 30 июня 2023
Ответ дляLiebelebenn
Добре, що хоч таке бабуся каже, бо я якось тут, в Україні вже після початку війни спілкувалася з віруючою, там кисіль в голові. Расія впєрде -ось і все
svetlapanna• 30 июня 2023
Ответ дляАлександр_5
Да, тоже показалось, что именно Прощание славянки
My_happy_world• 30 июня 2023
Ответ дляsvetlapanna
Вот, дословно со срашинского ресурса..
К сожалению, это пророчество весьма удручающее, учитывая, сколько всего навалилось на нашу страну и народ за последние 40 лет...
Преподобный также предсказал рост могущества Китая и дальнейшую конфронтацию с ним:
«Дальний Восток будут прибирать к рукам японцы, а Сибирь — китайцы, которые начнут переселяться в Россию, жениться на русских и в конце концов хитростью и коварством возьмут территорию Сибири до Урала. Потом Китай захочет пойти дальше, но Запад ему не позволит.
глазурька1• 30 июня 2023
Ответ дляsvetlapanna
Рускіх бєрєгут
Нехай банять, я ще під недолюдей не прогиналася. Ото як подохнуть тоді може вплакну, що землю забруднюють
Знайшла в коментах на ютубі
’мировая война,это было в 2012 там чувак под номером 10,это 10 лет,взрывается ядерный взрыв на западной стороне поля,тоесть россия применит ядерное оружие по сша и европе,счет сравнялся, сша применит секретное оружие на 1:50,потом в сша землетрясение,пенальти штанга или китай или кндр или еще кто-нибудь на стороне россии применит ядерное оружие,ну запад проиграет и в конце нету счета,а еще тигр и дракон помоему ’ это года в какие война закончится’
svetlapanna• 30 июня 2023
Ответ дляглазурька1
Як я з Вами згодна) А інше...
Про бан то кажу з досвіду)))))
svetlapanna• 30 июня 2023
Ответ дляFilomena
Мені цікаво що було б далі?
Європа спокійно б спала?
Як при розподілі Польщі?
Європа спокійно б спала?
Як при розподілі Польщі?
Я теж задаюсь тим питанням.. Гадаю, так.Якщо після підриву ГЕС вони вираєають обєспокоєнность, то мене це не дивує..А після ракетних обстрілів мовчки спостерігають і лише гнівно видали ноту протесту . бо трошки зачепило колумбійців.. NO COMMENTS
Ответ дляАлександр_5
Знайшла в коментах на ютубі
Тигр зараз. Дракон наступний