ТаЕщеОптимистка• 01 июля 2023

Ідемо в Карпати, а по прогнозу стоять дощі(((

Дуже засмутилася, перший раз ідемо в Карпати,а по прогнозу стоять дощі на всі дні((
От що робити в Славському з маленькою дитиною? На вулицю навіть не вийти ((
Добрая свекровь• 01 июля 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
В Славському в принципі нема що робити, навіть без дощів
А там гір хіба немає, щоб полазити?

Вумна, аж страшно• 01 июля 2023
автор, я з вами) з 2 дітьми їдемо сьогодні, по прогнозу дощі. Але діти кажуть пофігу - із зонтами будемо гуляти. Але дітям 14 і 8 років.
Христя в тiстi• 01 июля 2023
Ви впевнені що вони будуть? Колись їздили в Одесу. Писало неділю дощ. А дощ був 1 день. Сонячно. В вересні їздили в Яремчу Писало дощ з грозами. Було тіки пасмурно. Ось у червні тіки приїхали з озера Світязь. Писало 5 днів дощі з грозами. Невеликий дощ 1 день! Вирішили то їдьте!!!
Полтавська галушка• 01 июля 2023
Ответ дляInna_A
Підкажіть, будь ласка,а де місто професій?
https://zefir.center/z-kids/
Moon shine• 01 июля 2023
Ятуди 8 років їжджу.там дощі щоліта. Яктакого літа немає. Дощі через день. За 8 років лише раз було таке що місяць! Був без дощу. Брати не тільки парасолі.але й теплий одяг і дощовики. В Карпатах, в Моршині.в Трускавці літо зовсім не таке до якого ми звикли. Дощі можуть йти щодня чи через день..чи через два..як повезе. Але прямо сухо і сонячно не буде.
Христя в тiстi• 01 июля 2023
Ответ дляMoon shine
Ну не кажитт дурниці! Ми жили в татарові. В вересні. Майже не було дощів!
Moon shine• 01 июля 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Може на якусь екскурсію, на вулиці гуляти, дихати свіжим повітрям
Завиєте. Треба було обирати якесь курортне містечко. В Зах.Україні. я колись з 3 р.диьиною їздила в Моршин. Повітря чудове. Для мене мвн водичка. Є якісь розваги для дітей.купа дит.майданчиків. парк.ліс.озеро.є де гуляти. Повітря чисте,машин немає.уентр взагалі від машин перекриьий. Я би сказала що це маленьке пгт зінфраструктурою. Що робити в Славському з дитиною 3 р? Там як задощить,то не влізеш нікуди плюс за рпхунок гір дуже волого і холодно може бути. Славське точно не для 3р.
Moon shine• 01 июля 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Ви читати вмієте?шановвна? Це ви в шоколу не ходили і читати не вмієте! В таторові аона жила у вересні..а вересень це літо????я написала ВЛІТКУ! А у вересні .у жовтні НАЙСУХІША ПОГОДА.Це золотий сезон для Карпат, коли 2 місяці може бути сухо. Коли в нас дощі восени-там сухо. Аби ляпати і робити дурні зауваження.
Кінець весни і літо у Карпатах ДОЩОВІ
Moon shine• 01 июля 2023
Ответ дляПолтавська галушка
А изначально что планировали делать? Мы в Трускавце. Дождь, идём в спа или едем в город профессий, детскую комнату.
Ви молодці.ми в Моршин їдемо. Для таких дітей треба інфраструктура...басейн.розваги...

Moon shine• 01 июля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
А там гір хіба немає, щоб полазити?
А скільки по них лазити? Дегь.два.три?а далі що? Вовком завити.
Теща дочки• 01 июля 2023
Ответ дляНервогенератор
Для моєї сім’ї дощ не проблема. У всіх є дощовики і гумаки. Моїм сказати що ходімо гуляти в дощ то для них прям свято). На дачі завжди вдягаються і йдуть в пісочницю. Або на річку їдемо, там взагалі краса в дощ.
Вот плюсуюсь. Беріть дощовики, гумові чоботи і йдіть з дитиною по калюжах ходити. Ще якась погода буде вам плани міняти. У відпустку треба їхати з позитивним настроєм
Moon shine• 01 июля 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
В моршині і в Трускавці екскурсії по всьому Заксрпаттю і Карпатах...все культурно..привезли.відвезли.але з 3річною дитиноюне дуже розраховуйте. Скільки я їздила - ніхто зтакими малими не їздив.аже після 10-11р. Це важко.укачує, коли авто їде серпантинною дорогою.ви явно вибрали не той відпочинок
Oksana0612• 01 июля 2023
Ответ дляMoon shine
Та чому не буде, бувають і спекотні періоди. Звичайно, це не південь але без дощу ми часто. Цей рік такий.
Moon shine• 01 июля 2023
Ответ дляOksana0612
Бувають..але дощі часто і густо..і по декілька разів на день можуть йти.ми то звикли до літа коли дощ раз на 2-3-4 тижні. В липні таке рідкість. Липень в Карпатах дощовий. Серпень не такий. Травень і червень теж дощові.
Анютины ласки• 01 июля 2023
Там погода меняется пять раз в час. Не смотрите прогноз, но готовьтесь))
Снежнакомка• 01 июля 2023
Ответ дляMoon shine
Ви даже праві. В самому Славському влітку робити нічого. Без машини тим більше. В центрі примітивний дитячий майданчик и все. Ще в минулому році зробили невеличкий парк біля річки, але там тільки лавочки.
Славське - це більше зимовий курорт, точніше місця для проживання лижників. На траси треба їздити.