from Ukraine• 01 июля 2023
Тюль - краще не зшивати складочки? Просто на затяжку робити?
Як зверху у вас тюль зашитий? Просто на лєнту яи ще в складки
Первоклашка Я• 01 июля 2023
Для чего зашивать? Лента прекрасно держит и формирует любые складки,которые вы захотите
ИНЬэтовамниЯНЬ• 01 июля 2023
Ленты для тюля есть разные-выбирайте сами тип складок,которые нравятся
from Ukraine
• 01 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Дивлюсь купу фото
Всі роблять без вишивки все
Це мабуть новий тренд
Всі роблять без вишивки все
Це мабуть новий тренд
Огірок та Помідорчик• 01 июля 2023
В мене вузька стрiчка, щоб за нiшею не видно було. Можна i зашити, якщо хочете.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 01 июля 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Дивлюсь купу фото
Всі роблять без вишивки все
Це мабуть новий тренд
Всі роблять без вишивки все
Це мабуть новий тренд
этому ’тренду’ лет ..дцать..
ИНЬэтовамниЯНЬ• 01 июля 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
есть для тюля прозрачные ленты,их не видно
from Ukraine
• 01 июля 2023
Скажіть можливо хтось порадить, який тип тюля вибрати… щоб не затіняв кімнату
Я так зрозуміла що шифон гарно драпирується і вигляд багатий але він прям світло мало пропускає
Чи то залежить від шифону?
БезВзяток• 01 июля 2023
Сшивать точно ничего не надо. Но просто на тесьме не будет одинаковых складок. Чтобы получилась новая волна, надо карниз, клипсы и навесить правильно.
Огірок та Помідорчик• 01 июля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Вони жорсткi. Потiм тiльки руками прати, менi таке не пiдходить.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 01 июля 2023
Ответ дляБезВзяток
посмотрите виды тесьмы- они есть разные,даже буфы затягивают.Разные равномерные группы складок.Например,на сайте текстиль-контакта
ИНЬэтовамниЯНЬ• 01 июля 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
стирать можно на деликатном режиме без проблем.Но ваш выбор)
Огірок та Помідорчик• 01 июля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Жорстка стрiчка псує тюль, проходила вже, викинула тюль.
Первоклашка Я• 01 июля 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Они разные и прекрасно стираются в машинке, ну если ткань тюля позволяет
Звожу з розуму• 01 июля 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Чего это? 10 лет уже в машине стираю тюли на прозрачной капроновой ленте. Все нормально. Вообще с режимом не заморачиваюсь. Тюли из органзы
БезВзяток• 01 июля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я в курсе видов тесьмы. Я написала, что одной тесьмы недостаточно, чтобы было волной. Надо правильно навесить.
Лялькодзьоб• 01 июля 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Чи то залежить від шифону?
Ви за ці дні вже дістали своими темами про тюль..... Свого смаку не висточає чі шо? Нашо вам чужі поради, якщо ви не можете самі оприділитися, шо хочете? Вам,, багатий,, вигляд потрібен чі затишок, чі шо? Йдіть до магазину, в вашому випадку базару і дивіться на варіанти, як вони драпіруються, які по плотность та оприділяйтеся САМІ, шо вам до вподоби!
ПотеряласЯ Я...• 01 июля 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Автор неначе до вас особисто в будинок зайшла і вас так роздратувала
ПотеряласЯ Я...• 01 июля 2023
Авторе у мене тюль буде на стрічці см до 4.
У моїх свекрів, наприклад, на карнізі висить штора і тюль, там стрічка дуже широка бо стеля майже 4 м висоти
Лялькодзьоб• 01 июля 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Как она вообще живёт, если не может элементарное решить без чужого мнения и какой день донимает своим тюлем советчицу? Вы видать такая же.....
from Ukraine
• 01 июля 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Ну не заходьте в мою тему
Наступного разу роздратую вас коли писатиму про диван) чекайте нову порцію тем про диван!
Ответ дляЛялькодзьоб
А ви - в бібліотеку б сходили, за словником.
Янка-угомонись• 01 июля 2023
В мене є тюль і просто на стрічці, і зашиті складки. То другий варіант подобається більше, як би тюль не шорхав, а складочки завжди рівненькі
Лялькодзьоб• 01 июля 2023
Ответ дляЕвга-9246
А вы б держали своё мнение при себе.
Лялькодзьоб• 01 июля 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Ну не заходьте в мою тему
Вашему ,,дорагабагата,, и ,,своего мнения не имею,, уже ничего не поможет, ни багата тюля, ни новый диван
Первоклашка Я• 01 июля 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Я люблю бантову складку, тому шила.
Продается готовая шторная тесьма в бантовую складку.
from Ukraine
• 01 июля 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Рада що вам весело
Щаслива людина