роботи тих фотографів,які доступні, не подобаються?
Ніколи не влаштовувала собі ніяких фотосесій. А от тепер захотілося на рік дитини. Я за кордоном, у нас тут в групах є кілька оголошень від фотографів. Пішла в інстаграмі подивилася. Фігня повна, то не фотографи, то просто дівчата собі купили камери і пройшли якісь курси (це а кращому випадку).
Я в силу професійного досвіду розумію що таке гарні професійні фото і що таке гарний фотограф.
І от сиджу і думаю чи відмовитися від цієї затії чи таки домовитися з найкращим з доступних фотографів. Шкода просто дарма витратити час і мучити дитину, а на виході отримати відстійні фото
Як взагалі ці фотосесії проходять? Мені не треба ніяких креативних ідей, образів і т.д. Хочу просто щоб мене пофотографували з дитиною в задній локації та й усе
double-mama• 01 июля 2023
Нет, затевать то,результат чего вам уже не нравится, не стоит однозначно
Фотосессии проходят по разному,в зависимости от целей и задач.
Кто-то любит постановочные фото,кто-то репортажную съёмку.
Ну и без умений фотографа просто никуда
serebro16-72be• 01 июля 2023
У нас есть фотограф (как все друзья говорят недорогой). Два раза его нанимали разные люди и результат ужасен. Просто будто на смартфон сфоткали. Я считаю что профессионал должен заретушировать прыщи допустит а не как есть так есть
Ответ для_Olka_
Если по композиции подойдут работы, то можно отдать их на фотокорректировку.
И далеко не все фотографы выставляют свои фото в инстаргаме
Та я хочу мінімальну ретуш. А от з композицією....там просто кров з очей. В однієї ще більш менш, але все одно погано...якби просто портрет, але я хочу в динаміці,з дитиною. Коротше боюся що то буде просто набір випадкових кадоів
Ответ дляdouble-mama
Ну и без умений фотографа просто никуда
Дякую. Значить буде фотосесія вдома після війни
Ответ дляAnnaOst
Поищите еще по другим площадкам - на Фейсбуке, например, или специализированных фотосайтах.
И да, как писали выше, определитесь с ’формой’ - репортажное или постановочное фото. В этих направлениях и искать фотографов.
Может даже здесь на Советчице кто-то подскажет). Я, например)). У меня многодетный родственник-фотограф (репортажный) сейчас в Польше)). Вдруг и Вы там тоже и захотите его портфолио посмотреть))
Hanna-Hanna• 01 июля 2023
Ні, я би не затівала в такому випадку. Результат має подобатись, довіра має бути до фотографа, щоб в процесі розслабитись та отримати задоволення. У Вашому випадку, я би, якщо не знайдеться фотограф, просто попросила би когось із знайомих сходити з вами на прогулянку та зробити кілька кадрів на памʼять. Хай вони будуть не ідеальними, але це буде памʼять для Вашої сімʼї і також Ваш досвід.
Ответ дляgem-nli
Простите, а что такое ’задня локація’? Ваше просто сфотографироваться уже не просто, если хотите динамику.
К комментам выше - фотограф никому ничего НЕ ДОЛЖЕН, есть определенные условия, которые устраивают заказчика или нет.
Задана локація хотіла написати) просто хочу піти в замок (у нас тут замок є) і пофотографуватися в парку, і в дворі цього замку
Ответ дляHanna-Hanna
Дякую! Так і зроблю мабуть
Fotografkiev• 01 июля 2023
Я фотограф, схожая ситуация, берем камеру, штатив, и кнопку удаленного управления камерой. Там где я с детьми или муж с ними мы и сами снять можем, а там, где все вместе снимаем на штатив, муж на кнопку жмет.