ЯкаКраля• 02 июля 2023

Ванечек, где ты милый? Неужели в отпуске?

Как без него плохо! Как думаете,он действительно в отпуске?
ШанельКуКу• 02 июля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Дякую.
Можливо, я занадто емоційна і дещо нестримана, але вже пробачте, не зі зла.
А образа на киянок, що обезцінювали страждання жителів мого міста, дуже велика.
Плюсуюсь
Я з Херсону, і чого мені тільки тут не писали про моє місто і містян

Галя із Дарниці• 02 июля 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
мне понятно за что
Типа ’ я знаю, но вам не скажу’)))
Губи з філером• 02 июля 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Я на канал подписалась, когда там было 3000 человек. Суть постов от количества набежавших там не изменилась - предупредить и рассказать. Киевляне, такие, как вы - отпишитесь, никто не расстроится. Это же периферийный канал, читайте новости на более элитных что ли. Противно читать, какими пупами земли некоторые киевляне себя считают.
Пусть читают батальон Монако 😂
АБВГДэшница• 02 июля 2023
Ответ дляКарамбулкул
На всіх?
Я адекватна людина, тому стараюсь бути об´єктивною. Не на всіх.
Але те лайно, що жительки столиці почали виливати на мене в цій темі, і їхній тон навертають мене на думку, що таки життя в столиці міняє людей і робить їх зверхніми і хамовитими по відношенню до інших.
Знову ж таки, сподіваюсь, не всі такі.
Галя із Дарниці• 02 июля 2023
Ответ дляYegonyashka
значит больше всего советчиц-из Киева, вот и все
Просто надо не катать истерику, а держать себя в руках.

Ванек пишет про Нико, Харьков, а под постом вопросы через один ’шопокиеву’. Это уже мем просто.
Карамбулкул• 02 июля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Знову ж таки, сподіваюсь, не всі такі.
Просто Ви помічаєте таких, і не помічаєте коменти інших.
Я наприклад теж з Києва. Іще дівчата тут відписувалась.
Перечитайте теми і знайдіть в рьх киянок з коректними відповідями. Просто заради інтересу. Зрозумієте, що їх відповіді Ви не помічали, або пройшли повз.
Майская киска• 02 июля 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
За что автора должны забанить?
Який крутий нік у Вас)
Галя із Дарниці• 02 июля 2023
Ответ дляМайская киска
Який крутий нік у Вас)
Я Юля с Голосеево))
Мадам Тю-лю-лю• 02 июля 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Хочу вышить шеврон, который он показывал недавно и продать
Покажіть, будь ласка)

Аннуитет• 02 июля 2023
Ванєчка пішов, бо скоро щось буде таке, що не в його компетенції. Наприклад ЗАЕС. І там не тільки він один, ціла команда. Попросили зверху «не лякати людей».
irinka_kyiv• 02 июля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Дякую.
таким своїм землячкам я б власноруч личко підправила. але ж мусите розуміти, що тупі та/або придурошні є в будь-якому місті
Кошка Мурка• 02 июля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Знову ж таки, сподіваюсь, не всі такі.
А нічого, що ви перша висловили свою думку з приводу киян, а тепер тут образу увімкнули?
ЖенаАйтишнеГа• 02 июля 2023
Ответ дляЯкаКраля
Мы ж как то не спим
Вибачте, але ви не дуже розумна
Аннуитет• 02 июля 2023
Ответ дляМама Чели
Мне этот Ванек вообще не нравился, невозможно читать такое дикое количество мата, 2 раза подписывалась на него и сразу отписывалась
Згодна. Мата забагато
Майская киска• 02 июля 2023
Ответ дляШанельКуКу
Плюсуюсь
Але багато людей - киян допомагало херсонцям і всім серцем переживали, коли підірвали каховське водосховище
Не судіть всіх людей,виходячи з чийогось дурного коментаря
ДаЗдраПерма• 02 июля 2023
Ответ дляАннуитет
Так. Зять працює на іншому інфо каналі, його теж закривають тимчасово
Залишиться мабуть тільки телемарафон
жінка незаміжня• 02 июля 2023
Аби живий здоровий, а ми почекаємо його повернення 🥰
ДаЗдраПерма• 02 июля 2023
Ответ дляжінка незаміжня
За нього не переживайте
Краще за себе
Майская киска• 02 июля 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Залишиться мабуть тільки телемарафон
Це означає,що щось буде не дуже добре ?

irinka_kyiv• 02 июля 2023
Ответ дляКуратор дебошей
зазвичай вони не надто давно стали киянами. а вибитись і осісти в столиці вдається в багатьох випадках нахабним, готовим іти чужими головами, без натяку на емпатію. і виходить, що місто тепер має таке обличчя (((
це на додачу до того, що і своїх, місцевих, мудаків вистачає, як і всюди.
але ж, як не крути, кожен десятий житель столиці - киянин. а ще додати мешканців міст-супутників, які вчаться і працюють в Києві
Kidstaff Bot• 02 июля 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
wowbrand• 02 июля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Знову ж таки, сподіваюсь, не всі такі.
Щось Ви занадто на киянок наїхали. Різні є. На порадниці ще великий відсоток людей, котрі тут зливають негатив і це не залежить від міста, мови тощо.
ёжовые рукавицы• 02 июля 2023
Ответ дляАннуитет
Про ЗАЕС і без нього багато бажаючих лякати .
Irina-5d24• 02 июля 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Залишиться мабуть тільки телемарафон
А что власть имеет доступ к телеграмму и может командовать кому закрывать, а кому нет???
wowbrand• 02 июля 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Залишиться мабуть тільки телемарафон
Так, марафон скоро буде всюди, на жаль.
irinka_kyiv• 02 июля 2023
Ответ дляwowbrand
Так, марафон скоро буде всюди, на жаль.
це дуже неприємно. не сказати, щоб хоч якомусь каналу була 100% довіра, але ж марафон-то зовсім треш
Кузякин• 02 июля 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Ничего она не злая.
Про киевлян так и есть.
Я сама из Киева.
Только что то бахнет в Киеве, миллион тем банально даже тут на Советчице ’ой страшно что это в Киеве за звук’.
Николаев, Харьков, Кривой Рог таких истерик никогда не разводят, только Киев.
Тоже самое на канале у Ванька, он и сам уже стебется над этим
Над этим все стебутся, не один Ванек
Ollka• 02 июля 2023
Ответ дляГаля із Дарниці

Так реально из Киева больше людей на форумах. Здесь опрос был кто откуда, 80% из Киева.
Кузякин• 02 июля 2023
Ответ дляКуратор дебошей
++
Обычно в жизни эти пупы ничего из себя не представляют.
Басина• 02 июля 2023
Ответ дляMs. При теле
Ким храпеть пошел. Так себе Ванькозаменитель
Він тільки про Миколаївську пише((