Первоклашка Я• 02 июля 2023
Знову троянда!
Привіт. Купила в одному інтернет магазині три саджанці троянд-плетистих. Всі три- пересорт. Хотілося б дізнатися, що мені впарили. Бо хочу залишити червону, там,де вже посадила її. Якщо є знатоки, допоможіть розпізнати, будь ласка. Фото в напіврозкритті і розкрита. Показує тичинки. Трошки білих смужок в середині ,коли повністю відкрита.
побольшомусекретику• 02 июля 2023
Ви в фб запитали, в RoseTOUR наприклад, чи трояндоманія. Там точно більше шансів
Первоклашка Я
• 02 июля 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Дякую. Думаю і тут дадуть відповідь. Я без досвіду приблизно здогадуюсь, а тут є досвідчені розоводи.
Бубль Гум)• 02 июля 2023
Ой, сложно определить. Таких сортов бордовых множество. Я раньше в розебук рылась долго, по фотках искала сорт. Не знаю, не будет ли рекламой, но я еще до войны заказывала розы в магазине розина и мельсансад. Не знаю, торгуют ли сейчас они, но были без пересорта и хорошо прижились. Но там очередь раньше была, то есть заранее записывались, например, летом на осеннюю отправку.