Як переводити стрілки
Всі хороші лаври на себе збирає мер і його команда, а все за погане ми покараємо охоронця, який мав вдома прапор СРСР».
Аліна Михайлова в новому інтерв’ю медіа ҐРУНТ.
Ответ дляsunholder
Михайлова будує політичну кар´єру, це очевидно.
До речі, ніде ніколи не було критики зелених від неї. Претензії тільки до неугодних зеленим, як от Кличко.
Так і є.
Госпітальєри Зінкевич та інші медики працюють ,тут лише піар і знову піар.Гидотна особа
Ответ дляbrry
Як флюгер, буде повертати туди, де тепліше. По суті, так - це не поєднувані напрямки діяльності
Тоді постає логічне питання: а як так? Усі військові, що на фронті, не можуть паралельно працювати на посадах, що займали раніше ( ані фізично, ані згідно закону), але ’ героїні-парамедикині’ це не стосується.
Ответ дляCharming
В ’героїні’ ще й 2 ордени є,невідомо за які заслуги.Але УБД і орденоносиця.Орден Богдана Хмельницького III ступеня (14 березня 2023 року)
Орден княгині Ольги III ступеня (5 грудня 2019 року)
Тип нагороди. Не всі нагороди однаково цінуються, і їх цінність не завжди співпадає з їх офіційною ієрархією. Більше того - багато ще залежить від звання та посади бійця який її отримав. Так наприклад «орден Богдана Хмельницького» у майора це звичне явище яким нікого не здивуєш, а той же орден але у сержанта - це вже серйозна відзнака. Все тому що за ним міцно закріпилась слава «командного ордена», тобто такого який отримують лише офіцери, хоча в статуті ордена нічого такого не має.
В Алінки є.
Ответ дляCharming
вигідна владі? співає те, що хочуть чути?
взагалі, багато нелогічних подій. Той самий балицький у Запоріжжі досі є депутатом, тобто отримує заоплатню, але ж ручкається з путькіним і очолює окупаційну владу. як так? а отак само.
Ответ дляbrry
Очолила чорний піар на Кличка.Вже 6 програм бреше на нього по завданню з ОП, а винувата воєнна адміністрація Попка в ситуації з загинувшою жінкою.Але догану Зеленський вліпив Кличку,бо неугодний.Там Кіма мостять на його місце зелені