Copy-Paste• 02 июля 2023
Посоветуйте, пожалуйста, spf 50 для лица, для комбинированной кожи.
Может какой-то в форме спрея, лосьон и тд? Бюджет - около 500грн. Спасибо)
Мальовнича даль• 02 июля 2023
Farm Stay Green Tea Seed Moisture Sun Cream SPF 50+
Бюджетний і неочікувано хороший, але лише на сироватку, на чисте лице йде білими пластівцями. Некомедоногенний, для мене ключовий пункт, бо шкіра ближче до жирної
Ошеламиссимо• 02 июля 2023
Eucerin. Лягає прекрасно, немає блиску. В мене схильність до пігментації, захищпє чудово, поки що дуже задоволена.